VILANDER PROMENIO PRIČU: "Nole je superčovek! To bi slomilo Borga, Mekinroa, ali ne i Novaka"
MISLILI su mnogi da Novak Đoković nakon poraza u finalu Ju-Es opena neće biti isti. Međutim, u Parizu je pokazao da je zasluženo prvi na listi.

Tanjug/AP
Očaran je Đokovićem i Mats Vilander. Koji ga je nazvao superčovekom.
- Mislio sam da Novak neće biti isti igrač posle US opena. Ima 34 godine. I izgubio je finale na ovakav način. To bi uništilo moje samopouzdanje. I samopouzdanje Džona Mekinroa, i Bjerna Borga, rekao je Vilander.
- To bi slomilo mnoge igrače, ali ne i Novaka. On je stvarno superčovek.
Đoković će se u grupnoj fazi "završnog mastersa" takmičiti sa Cicipasom, Rubljovim i Rudom.
- U dvorani je bez sumnje najbolji igrač svih vremena. Vratio se i igra odlično. Njegov cilj je da bude najbolji igrač na svetu na kraju ove godine, na kraju sledeće godine i na kraju svake godine tokom koje bude igrao. Želi da bude bolji u poređenju sa Roderžom, Rafom, Lejverom, Borgom... Poslao je poruku drugima da je još tu, da je još kralj, da želi da bude najbolji svih vremena, da nije završio još, zaključio je Vilander.
BONUS VIDEO
Preporučujemo

PORTUGALIJA MORA NA SVETSKO PRVENSTVO: Obistinile se crne slutnje po Srbiju (VIDEO)
12. 11. 2021. u 10:08

NIKOLIN ISTORIJSKI TRIPL DABL: Jokić kao Leri Bird, sledeći je Harden (VIDEO)
13. 11. 2021. u 06:13

NAJGORI ZAVRŠNI MASTERS U ISTORIJI: Dajte Federera i Nadala, a ne ove anonimuse
12. 11. 2021. u 12:53

VLAHOVIĆ SE DOKAZAO TUDORU! Srpski as svojim golova "vrši pritisak" na Hrvata da ga uvrsti među startnih 11 protiv Reala
DERBI osmine finala Svetskog klupskog prvenstva odigraće Real Madrid i Juventus koji se sastaju na "Hard rok stadionu" u Majamiju (21.00).
01. 07. 2025. u 10:34

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (0)