ĐOKOVIĆ VAKCINISAN? Radmilo Armenulić: "Novak da ne pravi dramu, treba da ode u Melburn i osvoji taj turnir"
PROSLAVLjENI teniski stručnjak Radmilo Armenulić smatra da Novak Đoković treba da ide na Australijan open i osvoji 21. gren slem titulu u karijeri.

FOTO: Arhiva novosti
Nekadašnji kapiten Dejvis kup tima Jugoslavije veruje da je Nole već vakcinisan a da neizjašnjavanje po tom pitanju može samo da mu škodi.
- Smatram da Novak ne treba da pravi dramu oko toga, već otvoreno da kaže da li je vakcinisan ili ne. Ovako može samo sebi da naškodi. Prosto je, ako se ne vakciniše, neće moći da igra, a to je samo njemu minus. Treba da ide, za njega je veoma važno da osvoji taj grend slem. Tako bi stigao do 21. trofeja na najvećim turnirima. Mislim da je Novak vakcinisan i da će igrati - rekao je Armenulić za Mondo.
Na pitanje da li to zna ili je samo njegov stav, nekadašnji selektor je dao dodatno pojašnjenje.
- Moj izvor je to što je ušao u Austriju. Znate da je tamo korona-lokdaun, tako da ne bi mogao da uđe da nije vakcinisan - zaključio je legendarni teniski stručnjak.
Preporučujemo

NISU BEZ RAZLOGA ELIMINISALI ZVEZDU: "Legende" osvojile bod na početku Lige šampiona, isto sanjaju i protiv silovitog Bajerna
JEDAN od manje zanimljivijih mečeva drugog kola Lige šampiona biće odigran na Kipru gde će debitant Pafos dočekati šestostrukog prvaka Evrope, Bajern iz Minhena (21.00).
30. 09. 2025. u 07:30

AMERI ZATEČENI! Nikola Jokić došao na konferenciju pred start NBA sezone, a pričao im o Pešiću, bratu, hramu, ko mu je neprijatelj u ekipi...
Nikola Jokić je prvi put otkako je za Srbiju igrao na Evrobasketu 2025 izašao pred američke novinare i... malo je reći da je ta konferencija za štampu Denver nagetsa pred početak NBA sezone bila zanimljiva.
29. 09. 2025. u 20:06

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (6)