PAKAO U MELBURNU: Direktor Australijan opena u neverici, a šta će tek reći igrači
AUSTRALIJANCI se hvataju za glavu, organizatori prvog grend slema u 2022. godini ne znaju šta da rade. Nije više samo Novak Đoković problem.
Foto: AP
Naime, Kreg Tajli, direktor Australijan opena, izjavio je da je organizacija turnira deset puta teža nego bilo kada u istoriji.
Rigorozne restrikcije usmerene na sprečavanje širenja virusa korona prave velike probleme.
- Organizacija turnira 2022. je deset puta teža nego onog iz 2021. To je bila šetnja u poređenju sa ovim izdanjem. Ova 2021. godina nije bila laka. Mnogo varijanti. To je nešto novo, ali probudite se ujutro sa članovima svog tima i nadate se da će sve da izguraju - izjavio je Tajli.
Prema sadašnjem planu, navijača će u Melburnu biti, a igrači imaju posebne smernice.
- Ako igrači dele sobu sa nekim, ili su u istom apartmanu, a neko u toj grupi je pozitivan, svi iz te sobe ili apartmana će morati u izolaciju sedam dana. Savet dat igračima je prost, da budu sami u svojim sobama i apartmanima - dodao je Tajli.
Podsećanja radi, titulu u Australiji trebalo bi da brani Novak Đoković, a takmičenje je na programu od 16. do 30. januara.
Preporučujemo
"ĐOKOVIĆ MORA DA IGRA U AUSTRALIJI": Vakcinisan ili ne, on je elitni sportista
09. 12. 2021. u 14:03
ON JE OD ĐOKOVIĆA STVORIO ZVER: Jedan Novakov meč nikada neće zaboraviti
23. 12. 2021. u 11:50
ZVEZDA NA KORAK OD EVROPSKOG PROLEĆA: Malme bez motiva, crveno-beli love ključne bodove u Švedskoj
Crvena zvezda gostuje Malmeu u četvrtak uveče na stadionu "Eleda" (18.45) u okviru sedmog kola ligaške faze Lige Evrope, u meču koji za domaćina nema rezultatski značaj, dok bi srpski šampion pobedom praktično osigurao plasman u nokaut fazu.
22. 01. 2026. u 07:00
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)