ĐOKOVIĆ BEZ VAKCINE MOŽE SAMO NA ROLAN GAROS: Bivši Novakov trener stavio tačku na spekulacije
RIKARDO Pjati, trener italijanskog tenisera Janika Sinera, samo je jedan u nizu stručnjaka iz "belog sporta" koji poslednjih dana komentarišu hoće li Novak Đoković igrati ili ne na Australijan openu!

Foto: Tviter
Pjati je svojevremeno nakratko bio Novakov trener, a u razgovoru za "Supertennis microphones" je rekao:
- Hajde da razgovaramo jasno, bez vakcine on samo može da igra u Evropi. S obzirom na to šta je potrebno za Englesku, Đoković može da igra samo jedan grend slem, onaj u Francuskoj - rekao je Pjati.
Italijan je dodao i to da će Medvedev i Zverev da se bore za prvo mesto, dok su tu iza njih odmah Cicipas, Beretini i Rubljov. Takođe, ističe i mlade tenisere kao što su Alkazar i njegov Siner za kog je proletos rekao da je sličan Đokoviću.
- Janik razmišlja o tenisu 24 sata dnevno. Jedinstvena je ličnost. Mentalno je sličan Đokoviću, oni uvek pokušavaju sve da pojednostave, da ne komplikuju. Novak napreduje stalno, Janik mora da uradi isto - poručio je Pjati u aprilu.
BONUS VIDEO
Preporučujemo

VATRENO KRŠTENjE: Petrović debituje za novi klub u grotlu "Enfilda"
SRPSKI čuvar mreže će večeras upisati zvanični debi za Bornmut protiv Liverpula u meču koji otvara novu sezonu najjače lige sveta. Utakmica se igra na "Enfildu" i počinje od 21.00.
15. 08. 2025. u 07:20

CRNOGORCI U ŠOKU: Pomislili za kolonu autobusa da je stigla velika međunarodna vatrogasna pomoć, a ono...
Najnovije vesti iz Crne Gore, a koje se tiču velikih požara zbog koji je i Srbija poslala pomoć ne bi li se vatrena stihija obuzdala, iznenadile su ceo Balkan. Na momenat i nasmejale zbog jedne pogrešne procene.
14. 08. 2025. u 17:22

CIFRA - BOLI GLAVA: Koliku penziju prima Berček? Svakog meseca na račun mu ležu DVE SUME
MNOGI kažu da je Aleksandar Berček jedan od najvećih glumaca na ovim prostorima, a on je svoj talenat dokazivao idući iz uloge u ulogu, i iznova pokazujući čari svog glumačkog umeća.
15. 08. 2025. u 13:20
Komentari (0)