DEPORTUJTE NOVAKA: Australijanci uradili anketu nekoliko sati pred suđenje, ovo su rezultati!

Александар Илић
Aleksandar Ilić

15. 01. 2022. u 23:19

SRPSKOG tenisera Novaka Đokovića očekuje poslednji set meča protiv države Australije, a tamošnji građani jasno su pokazali stav prema Srbinu u medijskoj anketi.

ДЕПОРТУЈТЕ НОВАКА: Аустралијанци урадили анкету неколико сати пред суђење, ово су резултати!

Foto: EPA-EFE/JAMES ROSS

Samo 14 odsto ispitanika nada se da će Novak dobiti priliku da se takmiči u Melburnu, odnosno da će se boriti za 21. grend slem u karijeri.

Njih 15 odsto nema stav, te im je svejedno da li će Đoković igrati na Australijan openu ili biti deportovan iz države.

Muškarci su nešto više podržali Đokovića, sa 17 odsto onih koji kažu da bi trebalo da ostane, u poređenju sa 12 odsto među ženskom populacijom.

Stav da Đoković bude deportovan podržalo je 71 odsto ispitanika iz Viktorije, 69 odsto ispitanika iz Novog Južnog Velsa i 70 odsto onih u Kvinslendu, dok je 16 odsto Viktorijanaca bilo za to da Đoković ostane da se takmiči na grend slemu u njihovoj matičnoj državi, što je nešto više od 14 odsto zabeleženih među ispitanicima iz Novog Južnog Velsa i 15 odsto u Kvinslendu.

Pitanje u anketi glasilo je „Novaku Đokoviću, međunarodnom teniseru, je nedavno odobreno izuzeće da putuje u Australiju bez vakcinacije, kako bi nastupio na Australija openu. Ovo je osporeno od strane graničnih snaga, a predmet je sudske žalbe i odluke ministra za imigraciju. Da li mislite da bi Novaku Đokoviću trebalo dozvoliti da ostane u Australiji da igra tenis kada nije vakcinisan ili ne?"

BONUS VIDEO: KAD DRŽAVA BRINE O ŠAMPIONIMA: Kako su se nizali uspesi Srbije u 2021. godini

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - Smradovi su preko Drine prešli - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio

BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.

02. 12. 2025. u 12:35

Komentari (2)

ŠEŠELJ IZDAO ALARMANTNO UPOZORENJE: U toku pokušaj da se ovlada državom!