OGLASILA SE PORODICA ĐOKOVIĆ: "Ponosni smo na Novakovu borbu i podelićemo udarce koje je primio"
PORODICA najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića izdala je zvanično saopštenje povodom australijske golgote najboljeg tenisera sveta.

FOTO: D. Milovanović
Saopštenje prenosimo u celosti:
Veoma smo razočarani odlukom Federalnog suda i činjenicom da je Novak morao da napusti Australiju. Ovde nije u pitanju bio samo sport i igranje na prvom grend slemu u sezoni na kojem Novak dominira već deceniju, već i politike i svih interesa koji su u ovom slučaju prevladali.
I pored skandaloznog ponašanja prema Novaku, verovali smo da će sport pobediti. Verovali smo da će biti uvažena činjenica koju je sud potvrdio - da Novak ima validnu vizu, da će pravda biti zadovoljena i da nikakvi “javni interesi” neće biti izgovor za odluku koja je doneta.
Ovo su teški trenuci, pogotovo za Novaka, ali ono što moramo da uradimo svi, pre svega mi, kao njegova porodica, jeste da mu pružimo podršku više nego ikad do sada. Bićemo tu da podelimo udarce koje je primio, da mu pomognemo da vrati energiju, veru u ovaj sport, pre svega u fer plej koji je ovde u potpunosti izostao.
Ponosni smo na njega i snagu koju je pokazao i borbi koju je dostojno vodio.Verujemo da će iz ove situacije izaći jači i da će vreme pokazati ono što je nesporno uvek do sada potvrđivao, a to je da je veliki šampion i čovek.
Porodica Đoković.
Preporučujemo

MOĆNA PORUKA KECMANOVIĆA ĐOKOVIĆU: "Novače, osvetiće te naša mala srpska ekipa!" (FOTO)
16. 01. 2022. u 12:50

ĐOKOVIĆ STIGAO NA AERODROM: Novak u pratnji policije čeka deportaciju (FOTO)
16. 01. 2022. u 12:08

BRAZIL VEĆ IMA JEDNOG ČETVRTFINALISTU: Palmeiras je boqe plasiran u Seriji A, ali ne ide mu u poslednje vreme protiv Botafoga
U svebrazilskom derbiju osmine finala svetskog klupskog prvenstva sastaće se Palmeiras i Botafogo.
28. 06. 2025. u 08:00 >> 23:04

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (9)