VELIČANSTVENI DOČEK ĐOKOVIĆA U BUDVI: Vijore se srpske zastave, a zapevala se i ova patriotska pesma (FOTO/VIDEO)

М. Секуловић

28. 01. 2022. u 10:40

VELIČANSTVEN doček najboljeg tenisera sveta u Budvi. Stotine građana Budve dočekale su jutros najboljeg tenisera planete Novaka Đokovića.

ВЕЛИЧАНСТВЕНИ ДОЧЕК ЂОКОВИЋА У БУДВИ: Вијоре се српске заставе, а запевала се и ова патриотска песма (ФОТО/ВИДЕО)

FOTO: M. Mitrović

On danas boravi u prestonici crnogorskog turizma, gde će mu biti uručena povelja počasnog građanina.

Zvanje počasnog građanina Đokoviću je dodeljeno još pre dve godine, ali zbog brojnih obaveza nije moglo da mu bude uručeno do danas.

Đokovića su pred zdanjem Opštine dočekali gradonačelnik Marko Bato Carević sa saradnicima, kao i poslanici Demokratskog fronta.

Brojni građani nose u rukama srpske zastave.

Đoković je ušao u zgradu lokalne samouprave uz pesmu Danice Crnogorčević „Veseli se, srpski rode!”.

 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

A POSLE HAOSA NA MARAKANI... Evo šta je Vladimir Stojković sada doživeo

Kada su minulog vikenda Crvena zvezda i Radnički 1923 iz Kragujevca igrali u prvenstvu Srbije, mnogo vesti vezanih za tu utakmicu ticalo se navijačkog haosa koji je obeležio pomenuti duel, jer je golman Vladimir Stojković bio na meti "delija", kao neko ko je svojevremeno branio Zvezdin gol, a potom uz parolu na majici "Oprostite mi ružnu prošlost" stigao i u Partizan. Dva dana posle te utakmice, bivši reprezentativni čuvar mreže opet je u žiži javnosti.

01. 10. 2025. u 13:11

Komentari (0)

SPEKTAKL KOJI ĆE GLEDATI CELI SVET: Barselona dočekuje akutelnog šampiona Evrope!