Politika
JEZIVO: Novinar BIRN priziva smrt predsedniku Vučiću, pomenuo Čaušeskua (FOTO)
26. 06. 2026. u 09:54
PRAVIMO VELIKO NARODNO SABRANJE: Vučević pozvao ljude da sutra dođu na skup u Beograd
26. 06. 2026. u 09:12
Tenis
MASKE SU PALE! Otkriveno šta Novak Đoković misli o Janiku Sineru! (FOTO)
25. 06. 2026. u 17:01
Fudbal
ČUVENI TRENER BAŠ CENI SRBINA: Italijanski velikan želi Milinković-Savića
26. 06. 2026. u 10:18
ŽOZE MURINJO U SVOM STILU: Želim da svi igrači Reala izgube i ispadnu sa Mundijala
26. 06. 2026. u 09:34
ZA SAD SE OVO ZNA: Ovo su potvrđena četiri para šesnaestine finala Svetskog prvenstva
26. 06. 2026. u 08:20
Really
30.01.2022. 10:47
Šalji Nadala u penziju!
pasce doping
30.01.2022. 12:01
ni pilulice nece pomoci, nadam se
hristina
30.01.2022. 12:34
Idemo, Danil! GAZIIII
Miki Zg
30.01.2022. 14:08
Navijamo za Medvedova ,manje zlo od Nadala .Uglavnom sve je podređeno od Zapadnih agresora da Rafa pobijedi ( sve može da krši ,a Noleta da ponižavaju ) !
pilula odradila svoje
30.01.2022. 14:32
nadam se da ce medvedev da preokrene
barba
30.01.2022. 14:37
Moze li neko da objasni kako je moguce da covek sa punih 36 godina posle 4 sata izgleda svezije nego posla 2 sata intezivne igre? Koje tehnike treninga je koristio poslednjih 6 mesci dok nije igrao?
sara
30.01.2022. 14:44
Antipatičan i zao čovek, ne želim da pobedi!!!!.
Avnija
30.01.2022. 15:16
Kad je Zverev izgubio komentariso sam da spremaju put Nadalu sto se nazalost obistinilo. Nista zivot ide dalje.
Nole je najbolji
30.01.2022. 15:23
Da li ste sigurni da naš Nole "pati", kako ste napisali u naslovu?! ?
Miki Zg
30.01.2022. 15:23
Imamo dvije vijesti ,dobru i lošu .Dobra je da naš Nole će biti prvi i nakon 21.2. 22. god. ,a loša da je Rafa osvojio 21. Gren -Slem titulu .Ima dana za megdana !
Pera Perić
30.01.2022. 15:27
Zna se ko je pravi šampion!Bravo Nadal!!!
PrDa
30.01.2022. 15:32
Eto, pale su sve maske!(
GLAMOČ
30.01.2022. 15:50
Pa ima još puno gs turnira samo polako.Bože zdravlja Novaku radova ćemo se mi još mnogo puta.Napred Novače naš junače.
svetlana
30.01.2022. 16:02
E moj Nole, samo ti nemoj da se vakcinises . Nadal osvaja i Pariz pa cu da te vidim kako mislis da ga stignes.
Ivanka Nećak
30.01.2022. 16:05
Koliko je potplatio sudije,a i ostale.
Wagabundo
30.01.2022. 16:08
Diskvalifikuješ najboljeg (novaka)i onda ti je put do pobede zagarantovan. Loše.
MiR
30.01.2022. 16:08
Mukica... Docekao sansu i uz pomoc cele australijske menazerije je iskoristio. Bice da mu je to poslednje.
PrDa
30.01.2022. 16:30
Eto. Pale su sve maske