TENISKI ŠOK, MEDVEDEV MORA NA OPERACIJU! Najveći rival Novaka Đokovića dugo neće moći da igra tenis!
RUSKI teniser Danil Medvedev ne igra onako kako želi ove sezone. Drugi igrač planete je još uvek bez osvojene titule, a sada ga neko vreme neće biti na terenu.
Tanjug/AP
Ovaj 26-godišnjak iz Moskve zbog kile neće moći da igra u narednih mesec-dva.
- Zdravo svima. Poslednjih meseci igrao sam sa malom kilom. Posle konsultacija sa timom, odlučio sam da odem na mali zahvat kako bih rešio taj problem. Verovatno ću biti van terena mesec do dva, i naporno ću raditi kako bih se uskoro vratio na teren. Hvala na podršci - napisao je Medvedev na Tviteru.
Ostaje da se vidi koliko će tačno Rus morati da pauzira, ali je jasno da će propustiti Masters u Monte Karlu i turnir iz serije 500 u Barseloni.
Medvedev je ove sezone igrao finale Australijan opena. U Indijan Velsu je ispao u trećem kolu, do četvrtfinala je stigao u Majamiju, odnosno polufinala Akapulka.
BONUS VIDEO: Novak Đoković nije među troje tenisera s najvećom zaradom u 2021.
Preporučujemo
CELA PLANETA MU SE KLANjA: Ovako je Novak Đoković promenio istoriju tenisa (VIDEO)
01. 04. 2022. u 17:40
PEŠIĆ I JOKIĆ RAZGOVARALI: Selektor Srbije se vratio iz Amerike, evo kakav je epilog
02. 04. 2022. u 13:02
POSLE 20 DUGIH GODINA: Betis ima sve u svojim rukama i nalazi se nadomak plasmana u Ligu šampiona
ANDALUŽANI samouvereno drže peto mesto koje vodi u Ligu šampiona, a priliku da se još više približe evropskoj eliti imaće večeras na "Kartuhi" gde će od 20 časova ugostiti Elče.
12. 05. 2026. u 07:40
I ČUVENI "GROBARI" DOŠLI NA KOMEMORACIJU VLADIMIRA CVETKOVIĆA: Kakve scene na Marakani... (FOTO/VIDEO)
Činjenica da je umro Vladimir Cvetković, legenda i košarkaškog i fudbalskog kluba Crvena zvezda, okupila je danas na Marakani ne samo one kojima su crveno-beli u srcu, već i crno-beli, jer je donedavno malo ko e znao da je čuveni "Cvele" svojevremeno bio i "spasilac" FK Partizan.
12. 05. 2026. u 12:20
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)