KAKAV DAN ZA TENIS: Prvi meč je odigrao Stefan Đoković, Novakov sin!
NOVAK Đoković je osvojio ATP turnir Masters serije u Rimu, a potom je obelodanio važnu vest za njegovu porodicu, možda jednog dana i za svet tenisa.

Foto: AP
Podsetimo, Đoković je savladao Stefanosa Cicipasa u rimskom finalu, šesti put je osvojio pomenuti turnir, a prilikom preuzimanja trofeja otkrio je da je danas prvi meč odigrao i njegov naslednik.
Novak Đoković je to ovako saopštio svetskoj javnosti:
- Danas, u 16 časova, baš kada je počinjalo moje finale, moj sin Stefan je odigrao svoj prvi teniski meč. Nadam se da je prošao dobro kao što sam prošao i ja, uz osmeh je rekao Nole posle pobede nad petim teniserom sveta.
U tom trenutku, ni Novak nije znao koji je rezultat ostvario njegov naslednik, a kada i ako to obelodani, "Novosti" će vam to odmah i javiti.
BONUS VIDEO Novak Đoković - pet tajni zbog kojih je postao najbolji na svetu

JUNAJTEDOVA LEGENDA ČINI ČUDA NA KLUPI "CRNO-BELIH": Juri se peta uzastopna pobeda u nizu
U okviru 27. kola turske Superlige gledaćemo duel Bešiktaša i Gazijantepa koji se sastaju na "Turpas stadionu" u Istanbulu od 18 časova i 30 minuta.
10. 03. 2025. u 07:50

TRAMP NIJE MOGAO DA VERUJE: Evo šta se desilo u Beloj kući (VIDEO)
Donald Tramp, predsednik Sjedinjenih Američkih Država, doživeo je u Beloj kući da bude - iznenađen.
09. 03. 2025. u 23:05

UMRLA PEVAČICINA MAJKA: Ko je bila Hafa Karić i otkud joj arapsko ime, retko u Srbiji?
JAVNOST je iznenadila vest da je preminula jedna od omiljenih dama porodice Karić, Hafa Karić.
09. 03. 2025. u 17:51
Komentari (0)