NOLEMANIJA NA VIMBLDONU: Novak Đoković je zaludeo Englesku (FOTO/VIDEO)
SVE oči uprte su u Novaka Đokovića na ovogodišnjem Vimbldonu, o čemu svedoče i kadrovi sa srpskog derbija koji je juče odigran.

FOTO: Tanjug/AP
Najbolji tesniser naše zemlje savladao je ubedljivo sunarodnika Miomira Kecmanovića, a engleska publika dokazala je da uprkos celom negativnom narativu koji su mediji stvorili oko Đokovića, prepoznaju ljudsku i sportsku veličinu u srpskom igraču.
Dočekan je ovacijama na debiju igrajući na "Centralnom terenu", za razliku od sramotnog tretmana u "Bulonjskoj šumi", gde je domaća publika napravila gaf i izviždala ga.
Slike i snimci koji su dospeli iz Londona govore koliko je Srbin obožavan, i da reke navijača pokušavaju da nađu ulaznicu i mesto na tribinama kada igra "kralj" tenisa.
Podsetimo, Đoković je prebrodio i treću prepreku, Miomira Kecmanovića, pa ga čeka vrlo zanimljiv zadatak u četvrtom kolu.
BONUS VIDEO: Poruka rumunske teniserke Andree Prisakariu čitaocima "Novosti"
Preporučujemo

IZNENAĐENjE: Jelena nije došla na meč Novak Đoković - Miomir Kecmanović
01. 07. 2022. u 17:13 >> 17:24

HRVATI NE MOGU BEZ DRAME! Borba za titulu u komšiluku doseže klimaks
BITNA tri boda u poteri za titulom koju čeka 20 godina, Hajduk Split traži protiv Varaždina koji će ga dočekati na "Gradskom stadionu" od 18 časova i 45 minuta.
18. 04. 2025. u 09:30

ŠVAJNŠTAJGEROVA TV KOLEGINICA OBJAVILA: OČEKUJEM DETE! Cela Nemačka priča o razvodu Ane Ivanović i - ovome
"Ana Ivanović i Bastijan Švajnštajger se razdvode". Tako su javljali mnogi mediji, nakon početne informacije u nemačkom Bildu kako slavni sportski par više ne živi zajedno. Ali, nemački mediji sada pažnju skreću ka - "Švajnijevoj" trudnoj TV koleginici, Ester Sedlaček...
17. 04. 2025. u 19:20

ZVANIČNO - KRAH BRAKA ANE IVANOVIĆ I BASTIJANA: Švajnštajger skinuo burmu (FOTO)
AKO se uopšte i sumnjalo u razvod Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera, sada dileme više nema.
18. 04. 2025. u 07:51
Komentari (2)