"NOVOSTI" SAZNAJU: Svečani doček za Novaka Đokovića u Beogradu!
NOVAK Đoković je osvajanjem Vimbldona još jednom oduševio Srbiju, a Srbija će mu se na tome odužiti.
FOTO: Tanjug/AP
Kako saznaju "Novosti", svečani doček za našeg najboljeg tenisera povodom osvajanja 21. grend slem titule u karijeri biće organiovan u ponedeljak u 20 sati ispred Starog dvora, odnosno skupštine grada Beograda.
Očekuje se da će se Novak Đoković, sa čuvenog balkona Starog dvora, obratiti oko 21 čas.
Organizator dočeka je Teniski savez Srbije.
Podsetimo, Novak Đoković je u finalu Vimbldona pobedio Nika Kirjosa i tako četvrti put uzastopno, a sedmi put u karijeri, osvojio najveći teniski turnir na svetu.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
KAKVA SCENA! Novak Đoković osvojio Vimbldon, proslavio s najbližima, pa otišao da plače!
10. 07. 2022. u 18:19
BARSELONA U PROBLEMU: Flik ne zna kako da skrpi tim za teško gostovanje Betisu
KARTUHA u Sevilji biće poprište duela Betisa i Barselone u četvrtak od 18.30 časova, u okviru 15. kola La lige.
06. 12. 2025. u 10:36
KAKAV ŠOK! Srbija ostala bez četvrtfinala Svetskog prvenstva! Naše rukometašice izgubile od Crne Gore i to kako!
Ženska rukometna reprezentacija Srbije je na šokantan način ostala bez plasmana u četvrtfinale Svetskog prvenstva jer je u meču u kome joj je i bod bio dovoljan izgubila od Crne Gore - konačan rezultat glasio je 17:33 (9:13) posle zaista neverovatnih dešavanja na parketu u Dortmundu, na kome je naročito briljirala Armel Keli Atinžre, golman Crnogorki, koja je ostvarila čak 18 odbrana, zaustvivši nestvarna 62% šuteva koji su išli ka golu koji je čuvala.
06. 12. 2025. u 17:00 >> 17:01
TRAMP UKRAO ŠOU NA ŽREBU ZA SP: Scena koja je obišla svet - Melanija nije krila oduševljenje (VIDEO)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp bio je u centru pažnje na izvlačenju grupa za Svetsko fudbalsko prvenstvo 2026. godine, gde je izveo svoj poznati YMCA ples i primio prvu FIFA-inu nagradu za mir.
06. 12. 2025. u 10:31
Komentari (2)