"NOLE, UŠAO SAM I NIŠTA NISU TRAŽILI": Novak Đoković dobio poruku iz SAD koja će obradovati Srbiju
Novak Đokovića igra na Ju-Es openu, Srbin je digao ruke od Njujorka, Noletu ističe vreme... Samo su neki od naslova koji se iz dana u dan vrte širom sveta.

FOTO: Tanjug
Jedno je sigurno, Srbin neće dozvoliti da mu se ponovi Australijan open i nemile scene iz Melburna. Upravo zbog toga Đoković je pojasnio još ranije da će sačekati potvrdu da može da uđe i da to neće uraditi "na silu", već kada sve bude moguće.
Saga će po svemu sudeći epilog dobiti tek pred početak grend slema u Njujorku. Novak je dobio indirektan rok do kada treba da razreši pitanje oko ulaska u SAD, to je 25. avgust, kada će biti održan žreb za poslednji grend slem u sezoni.
Podsećanja radi, "Centar za kontrolu i prevenciju bolesti" (pandan srpskog kriznom štabu) objavio je novi set smernica i preporuka u kojima je posebno naglašeno da „vakcinisani i nevakcinisani sada imaju iste smernice“. Prvi put od početka pandemije je njihov status izjednačen, a očekuje se da u sledećim nedeljama (verovatno već sledeće nedelje) budu promenjene smernice za putnički saobraćaj. Očekuje se da vakcina više ne bude obavezna za ulazak u SAD i od toga bi profitirao Đoković.
Francuski novinar "Ekipa" Kventan Mojane, objavio da je ušao u SAD bez ikakvih problema i "poslao poruku" Novaku Đokoviću, odnosno doneo pozitivne vesti za celu Srbiju.
- Ušao sam u Sjedinjene Američke Države bez da su me pitali o dokazu da sam vakcinisan. Ovo je bio slučaj u martu. Da li se CDC smernice već sada sprovode? To bi mogle da budu dobre vesti za Đokovića", napisao je Mojne.
Uz to je pojasnio i da Ju-Es open strkitno poštuje odluku Vlade, pa ne bi bilo nikakvih problema da se Novak nađe u SAD.
BONUS VIDEO: PORUKA ZA NOVAKA: Na kuli Beograd ispisuju se reči podrške
Preporučujemo

JOKIĆ JE "PROVALIO" OKLAHOMU! Srpski as zna kako da napadne odbranu Tandera i izbori sedmu utakmicu
DENVER se nalazi pred ispadanjem i potrebno mu je da Jokić dominira na večerašnjem susretu kako bi izborio majstoricu sa Oklahomom u polufinalu Zapadne konferencije (2.30).
15. 05. 2025. u 11:38

HAOS U ALBANIJI! Mnogi pobesneli, za sve im "kriva" Srbija?!
Veliko nezadovoljstvo vlada u Albaniji, a za to je tamošnjim fudbalskim navijačima, uslovno rečeno, "kriva" Srbija.
15. 05. 2025. u 13:21

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (4)