HAMAD MEĐEDOVIĆ IMA NOVOG TRENERA: Otkaz Srbinu, stiže Francuz
Mladi teniser Hamad Međedovič odlučio se za veliku promenu.
FOTO: M. Vukadinović
Hamas je prekinuo saradnju sa Ilijom Bozoljcem, a njegov novi trener je Stefan Rober, nekadašnji francuski teniser koji je bio 50. igrač planete.
To su otkrili francuski novinari koji pre par dana bili u poseti Akademiji Novak na Dorćolu, prenosi Sportski žurnal.
Nije jasno zbog čega se Međedović odlučio na ovakav korak, pošto je sa Bozoljcem u prvoj polovini ove godine zabeležio skok sa 670. na 262. mesto ATP liste.
Bozoljac i Međedović će i dalje sarađivati u okviru Dejvis kupa, dok će Rober sa talentovanim Srbinom putovati na turnire.
Preporučujemo
SJAJAN START SRPSKOG TENISERA: Hamad Međedović pobedio 89. igrača sveta
15. 08. 2022. u 22:33
MEDVEDEV NA KOLENIMA: Rus nastavlja da posrće, gubi prvo mesto u Njujorku
21. 08. 2022. u 10:55
SARADNICA NOVAKA ĐOKOVIĆA U SIRIJI: Ovo nećete videti u "popularnim medijima"
21. 08. 2022. u 09:41
SAKRAMENTO "LEŽI" NIKOLI JOKIĆU: Najbolji igrač današnjice obožava da igra protiv Kingsa
NOVO dominantno izdanje najboljeg košarkaša današnjice očekujemo na večerašnjem meču Sakramenta i Denvera koji se sastaju u "Golden 1 centru" četiri sata posle ponoći.
11. 12. 2025. u 13:30
AUSTRIJA JE ZAPANjENA: Evo šta su "delije" upravo uradile u Gracu (FOTO/VIDEO)
Šturm Grac i Crvena zvezda igraju utakmicu u Ligi Evrope, a pred taj meč "delije" su iznenadile lokalnu javnost.
11. 12. 2025. u 17:18 >> 17:40
KRAH - IBRAHIMOVIĆ OSTAJE BEZ NOVCA: Uložio milione u novi biznis - sve propalo
ZLATAN Ibrahimović je započeo biznis koji ne ide onako kako je planirano.
11. 12. 2025. u 11:24
Komentari (0)