TERMIN NIJE MOGAO DA BUDE BOLJI: Novak Đoković saznao kada igra četvrtfinale
NOVAK Đoković je odlično odigrao prvi meč na ovogodišnjem ATP turniru u Tel Avivu, a već u četvrtak na programu je i njegov novi nastup.

FOTO: Tanjug/AP
Podseitmo, Novak Đoković je kao prvi nosilac bio slobodan u uvodnom kolu pojedinačnog nadmetanja, a u drugom je Nole savladao Pabla Anduhara, i to uz antologijski, 25-minutni gem na početku drugog seta.
Time se srpski as plasirao u četvrtfinale, a naredni rival biće njegov najbolji saradnik u "belom sportu", Vasek Pospišil - protiv kog ima savršen učinak.
A savršen je i termin za Noleta.
Naime, imajući u vidu da je igrao u večernjim satima u sredu, postojala je bojazan da će Novak morati na teren posle izuzetno kratkog odmora.
Međutim organizatori su njegov meč sa Pospišilom stavili kao poslednji u četvrtak, što znači da će Đoković na teren ponovo u kasnim popodnevnim satima.
Kada će to tačno biti, teško je sa preciznošću reći, ali je sigurno da Nole i njegov kanadski rival izlaze četvrti po redu, pa kako program počinje u 10 časova po srednjeevropskom vremenu, oko četiri po podne, ili malo kasnije, trebalo bi da počne i njihov duel.
Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo

BALKANSKI DERBI U ZAGREBU: Dejo i Robi se vraćaju na "Maksimir"
EKS-JU derbi igra se ovog ponedeljka u Zagrebu kada na Maksimir dolazi Crna gora, predvođena selektorom Robertom Prosinečkim i predsednikom Saveza Dejanom Savićevićem.
08. 09. 2025. u 11:24 >> 14:34

SRBI PRETUKLI ENGLESKE NAVIJAČE? Beograd "na nogama" pred Srbija - Engleska (FOTO)
Srbija i Engleska igraju u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, a pred tu utakmicu najnovije vesti iz Beograda tiču se engleskih navijača.
09. 09. 2025. u 18:05

PEVAČ NIJE BIO NA OČEVOJ SAHRANI: "Nije me grizla savest"
PEVAČ Rade Lacković doživeo je tragediju koja mu je potpuno promenila život.
09. 09. 2025. u 11:31
Komentari (0)