KAD IDE DOBRO NE TREBA MENJATI: Poznato kad Đoković i Hačanov igraju četvrtfinale u Astani
NOVAK Đoković je za sada kao brzi voz prošao prve dve prepreke u Astani. Sutra je na redu treća u vidu Karena Hačanova.
Foto: EPA-EFE/ABIR SULTAN
Srbin i Rus će igrati treći meč na Centralnom terenu i to ne pre 14 sati. Ovo znači da će Nole i treći meč na ovom nadmetanju iz serije 500 odigrati u ovom terminu. Možda se olduka organizatora može smatrati dobrom, s obzirom na to da je osvajač 21 grend slem titule u prva dva meča izgubio ukupno šest gemova.
Trenutno sedmi i 18. igrač sveta su se do sada sastali sedam puta, a Đoković vodi sa 6-1. Poslednji njihov okršaj bio je ove godine u Beogradu kada je Novak slavio posle preoketa sa 2:1.
Pre Đokovića i Hačanova na terenu će se naći Adrijan Manarino i Andrej Rubljov, odnosno Stefanos Cicipas i Hubert Hurkač. Program u Kazahstanu počinje od 8 sati ujutru.
Podsetimo, Srbin je do sada bio bolji od Kristijana Garina i Botika van de Zandšupla, dok je Rus pobedio Maksima Kresija i Marina Čilića.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
NAPLAĆENI SVI DUGOVI IZ PROŠLOSTI: Moćna Zvezda nokautirala Ferencvaroš, Mađari ovo nikada neće zaboraviti
06. 10. 2022. u 20:40 >> 20:40
KAKAV PARTIZAN? STRAŠAN PARTIZAN! Crno-beli šokirali Nemce usred Nemačke i izbili na prvo mesto
06. 10. 2022. u 22:54 >> 22:54
Spektakl u Minhenu: Bajern ima prednost, ali Real nikad ne sme da se otpiše!
Bajern Minhen i Real Madrid odmeriće snage u revanšu četvrtfinala Lige šampiona (21.00), a Bavarci na "Alijanc areni" brane minimalnu prednost iz prvog meča koji je bio jedna od najboljih utakmica ovogodišnjeg izdanja najjačeg klupskog takmičenja.
15. 04. 2026. u 07:15
Najveće pojačanje na svetu! Cela planeta priča o fudbaleru iz Srbije (VIDEO)
Najnovije vesti iz srpskog sporta su više nego interesantne.
21. 04. 2026. u 19:40
Neće više nastupati: Zdravko Čolić odbio koncerte, ovo je razlog
KAO razlog Zdravko Čolić je naveo umor, ali i unapred dogovorene porodične obaveze.
21. 04. 2026. u 10:37
Komentari (0)