TEŠKI SU ZATVORSKI DANI: Boris Beker razbesneo robijaše, javnost skoro zaboravila Nemca
TENISKA legenda Boris Beker, nalazi se u zatvoru već šest meseci.
Foto EPA
Bivši teniser zaključan je u zatvor Hunterkomb nedaleko od Londona, a pritvoren je zbog odugovlačenja prijave bankrota i drugih finansijskih malverzacija.
Nemac čami u zatvoru, skoro pa zaboravljen od strane javnosti, a njegov advokat Kristijan Oliver Moser je otkrio u kakvom je stanju Beker.
- Tamo mu je dobro s obzirom na okolnosti. Ipak, nalazi se u zatvoru u samici. "Tamo" 480 muškaraca služi svoje kazne, rekao je Moser.
Beker je navodno uključen u rad u zajednici, kako prenosi "San" Nemac radi kao pomoćnik učitelja, a ostale zatvorenike uči fizičkom vežbanju i važnosti ishrane.
Bekerov posao naljutio je druge zatvorenike.
- U normalnim okolnostima morali biste da budete godinama u ćeliji kako biste dobili posao asistenta učitelja, rekao je engleskim medijima jedan od zatvorenika, koji je dodao da je Beker taj posao dobio posle svega nekoliko nedelja.
Čak su se i neki rođaci zatvorenika žalili na tu meru, koja je okarakterisana kao poseban tretman, a iz zatvora te navode demantuju.
Zatvorski službenik je naveo da je Beker u prvih nekoliko dana paničio svaki put kada se vrata zatvore jer je patio od klaustrofobije, što je njegov advokat opovrgao.
Devojka Lilijan de Karvaljo Monteiro redovno mu dolazi u posetu, navodi se, čak četiri puta nedeljno i sa njim provodi po dva sata, pričajući o porodici.
BONUS VIDEO: DIBALA GROZNICA: Spektakularan doček za novog fudbalera Rome
Preporučujemo
TO NIJE ČUDO, TO JE ĐOKOVIĆ! Novak osvojio Astanu, nestvarnom igrom "razbio" Cicipasa
09. 10. 2022. u 13:56 >> 12:56
DA LI STE KULTURNI: Prema Čehovu, kulturne ljude krasi sledećih osam osobina
08. 10. 2022. u 17:58
PREOKRET U NAJAVI: "Zeleni" će teško sačuvati gol prednosti protiv Betisa
PANATINAIKOS dolazi u Španiju sa minimalnom prednošću i pokušaće da je sačuva protiv Betisa koji će nošen hukom sa tribina potruditi da nastavi svoju evropsku priču (21.00).
19. 03. 2026. u 07:00
PUTIN JE UPRAVO KLEKNUO PRED NjIM! Ovo ni u crkvi nije uradio predsednik Rusije (VIDEO)
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i - sportske događaje. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" vezane su za Italiju. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja. A ruski predsednik Vladimir Putin je zbog toga i te kako oduševljen, te je rešio da nestvarne heroje hitno odlikuje. Pred jednim od njih je i kleknuo.
19. 03. 2026. u 19:58
EKSPLOZIV BIO SPREMAN: "Digli bismo u vazduh aerodrom na Grenlandu"
DVA MESECA pre izraelsko-američkog napada na Iran, Danska je bila spremna da oružano brani svoj suverenitet nad Grenlandom.
19. 03. 2026. u 14:12
Komentari (1)