TURSKA ĆE MU VEČNO BITI ZAHVALNA: Novak Đoković nakon stravičnih zemljotresa poslao novu poruku podrške (VIDEO)
NOVAK Đoković još jednom je dokazao da i u trenucima kada ceo svet priča o njegovim uspesima na terenu i teniskoj magiji on misli na druge, one najugroženije. Srpski as sada se još jednom oglasio i po drugi put poslao poruku podrške narodu Turske koji prolazi kroz teške trenutke nakon stravičnog zemljotresa koji je paralisao gotovo čitavu zemlju.
FOTO: EPA
Najbolji teniser sveta se vratio u našu prestonicu, gde vreme, između ostalo, provodi i sa prijateljem Jusufom Gultekinom, inače fudbalerom turskog drugoligaša Samsuna.
- Nalazim se u Beogradu sa prijateljem Jusufom. Želim da pošaljem podršku i pozdrave svim ljudima u Turskoj koji prolaze kroz težak period. Video sam fotografije i snimke razaranja koja su ostala posle zemljotresa. Svim porodicama želim da kažem, moje srce je sa svima vama i nadam se da će ljudi ostati jaki i da će se oporaviti zajedno. Najlepše želje i ostanite jaki - rekao je Novak.
Snimak je objavljen kako na Instagram nalogu fudbalera, tako i na zvaničnom nalogu Samsuna.
BONUS VIDEO - Sve Novakove titule na Australijan openu
Preporučujemo
"MOLIMO VAS DA DOBRO OBRATITE PAŽNjU!" Partizan ima važno obaveštenje za sve navijače
12. 02. 2023. u 15:13
NOVAK VREDNO TRENIRA: Srpski teniser sprema se u Beogradu za nastavak sezone
12. 02. 2023. u 14:44
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (3)