KRAJ ZA MEĐEDOVIĆA: Srpski teniser ispao sa turnira u Hrvatskoj
Srpski teniser Hamad Međedović izgubio je danas od Italijana Matea Đigantea sa 6:1, 6:2 u drugom kolu ATP čelendžera u Zadru.
FOTO: M. Vukadinović
Đigante, koji je 199. na ATP listi, sedam pozicija bolje rangiranog Novopazarca pobedio je za sat i sedam minuta.
Imao je Hamad prilike da ostvari bolji rezultat, propustio je prilike da u početnom setu u dva gema dođe do brejka.
Četvrti nosilac i 137. teniser sveta Sebastijan Ofner iz Austrije biće rival Điganteu u četvrtfinalu.
BONUS VIDEO: ''ORLOVI'' KRENULI U MISIJU NA EP 2024: Piksi poveo Srbiju ka Nemačkoj
Preporučujemo
POGOĐEN POKER! JURIMO PETI U NIZU! Evo TIP tiketa za četvrtak
OVAKO nešto se ne pamti!
02. 04. 2026. u 06:58
AMERI U ŠOKU ŠTA SE DEŠAVA U SRBIJI! "Imaju fabriku koja pravi Nikole Jokiće!" (VIDEO)
Nikola Jokić ne samo da je opčinio NBA ligu, već je as Denver nagets i košarkaške reprezentacije Srbije "kriv" što se Amerikanci sve više oduševljavaju našom zemljom. A naročito - srpskom košarkom.
02. 04. 2026. u 16:00
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)