ONA JE NAJBOGATIJA TENISERKA SVETA: Može da kupi bilo koji klub u Premijer ligi i da joj ostane kusur
Teniserka Džesika Pegula je kroz karijeru zaradila tek 7.000.000 evra od turnira, ali se zbog odličnih poslovnih odluka bogatstvo njenog oca visoko procenjuje.
EPA
Iako ona nije nikada prošla do četvrtfinala nekog grend slema njen otac, Teri Pegula važi za jednog od najbogatijih ljudi sveta sa bogatstvom koje je procenjeno na 6.83 milijardi evra.
Ako bismo stvari gledali kroz prizmu fudbala. Pegula bi mogla da kupi čak 14 klubova u Premijer ligi,
Primera radi, Mančester junajted je najskuplji sa 5,95 milijardi dolara, dok je Totenhem najjeftiniji iz TOP 6 sa vrednošću od 3,19 milijardi dolara.
Kada pogledamo ostalih 14 timova, Vest hem je najskuplji i košta 665 miliona dolara. S druge strane, Bornmut je najjeftiniji sa vrednošću od 144 miliona dolara.
Pegulin otac Toni je većinu svog bogatstva stekao kroz poslove vezane za prirodni gas, a u svom vlasništvu ima NFL tim Bafalo Bilse i NHL tim Bafalo Sabres.
S druge strane, sama teniserka ne želi da se njen privatni i poslovni život mešaju.
- Tenis je moja stvar, to je moj posao i karijera. To je nešto što je odvojeno od života mojih roditelja koji nemaju pravo da se mešaju i da mi kažu šta mogu, a šta ne, da radim na terenu - rekla je Pegula.
BONUS VIDEO: "ORLOVI" KRENULI U MISIJU NA EP 2024: Piksi poveo Srbiju ka Nemačkoj
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
UPALjEN ALARM U DENVERU: Trener udario na Jokića i njegove saigrače!
09. 04. 2023. u 08:09
SRAMOTNE SCENE U MADRIDU: Fudbaler Reala tukao igrača Viljareala zbog gnusnih uvreda
09. 04. 2023. u 08:48
DOKAZ DA NE VOLE SRBINA: Nikola Jokić je prvi kojem je dosuđen ovakav faul! (VIDEO)
09. 04. 2023. u 08:59
OVO NI ŠEKSPIR NE BI NAPISAO! Kakva nas drama očekuje u poslednjem kolu Lige 1, sedmostruki prvak juri povratak u Ligu šampiona!
Velika drama očekuje nas u poslednjem kolu Lige 1, a najzanimljiviji meč mogao bi biti odigran na "Grupama stadionu" gde će Lion protiv Lansa pokušati da potvrdi plasman u Ligu šampiona (21.00).
17. 05. 2026. u 07:30
BARSELONA ŠIROM OTVORILA VRATA SRBINU! Dušan Vlahović je ovo čekao celog života!
Najnovije vesti koje su vezane za fudbalske transfere tiču se, možda, i napadača fudbalske reprezentacije Srbije: Dušan Vlahović mogao bi da zaigra na skroz neočekivanom mestu. A jednom od najslavnijih kada se radi o ovom sportu.
16. 05. 2026. u 16:07
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)