POKULJAO BES: Novak Đoković nije mogao da se suzdrži kada je ovo doživeo u petom setu finala Vimbldona (FOTO/VIDEO)
Novak Đoković i Karlos Alkaraz sastali su se u finalu Vimbldona, a je Srbin odlično igrao na početku pete deonice, doživeo je brejk i pobesneo.
Screenshot: RTS
Naime, Nole je "izgubio" svoj servis što je Špancu omogućilo da povede sa 2:1, pa dok je trajalo Alkarazovo slavlje, branilac trona je pustio da ga preplave emocije.
Prišao je drvenom stubu, nosaču mreže, i zavrljačio reket ka njemu:
Reket je, naravno, slomljen, a ostali su ne samo tragovi na stubu...
OŽILjCI - Oštećenja na držaču mreže na Centralnom terenu Vimbldona kada je Novak Đoković u besu slomio reket u finalu protiv Karlosa Alkaraza / Screenshot: RTS
... već je i čitav naredni gem Nole okretao zglob desne ruke, izgleda povredivši se prilikom ovog izliva besa.
Podsetimo, prenos meča Novak Đoković - Karlos Alkaraz možete uživo da pratite na portalu "Novosti".
BONUS VIDEO: Svi su daleko iza: koga je Novak „prešišao“ po broju nedelja kao broj 1?
Preporučujemo
"NOVAČE, DžABA TI SVE"! Britanac poručio: Đokovića ne volimo i nikada ga nećemo zavoleti
16. 07. 2023. u 08:36
ČEKAJ, STANI! Svi su ih otpisali, ali Vulvsi nižu pobede i nisu odustali od opstanka u Premijer ligi!
TREĆI uzastopni ligaški trijumf fudbaleri Vulverhemptona pokušaće da ostvare na "Dži teku" gde će ih od 21.00 ugostiti Brentford.
16. 03. 2026. u 10:22
ZAPAD U ŠOKU! Ne može da veruje šta je Rusija upravo uradila
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu - iz Italije. U toj zemlji je okončan spektakl - Zimske paraolimpijske igre 2026, a tamo su Rusi uradili ono što Zapad nije mogao ni da sanja.
16. 03. 2026. u 12:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)