Politika
"ŽELIMO DA ČUJEMO VAS" Predsednik Vučić pozvao građane na skup u subotu 27. juna (VIDEO)
24. 06. 2026. u 21:26 >> 21:26
BRNABIĆ: Na skupu 27.juna biće većinska,pristojna Srbija,koja je za mir i stabilnost
24. 06. 2026. u 20:08
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
ISTORIJA NA MUNDIJALU! Južna Afrika pobedila Južnu Koreju i plasirala se prvi put u nokaut fazu Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 05:02 >> 05:04
NEVEROVATAN MEČ U ATLANTI: Lavovi Atlasa su drugi u grupi, "Grenadini" se časno oprostili od Svetskog prvenstva
25. 06. 2026. u 02:04 >> 02:12
Goran
19.07.2023. 10:31
Zverev nije Rus,prodao je otadzbinu
Slobodan3
19.07.2023. 10:56
Sto je cudno? Federer je kralj Vimbldona!!! Novaku svaki dan po neko zsbije noz u ledja. Po vama, uskoro nece imati nijednog prijatelja medju teniserima. To vi novinari izazivate mrznju medju njima.
Sneki
19.07.2023. 11:07
Zar ne mislite da ste dosadni sa tim ko je na čijoj strani.Šta nas briga i ko koga podržava, mnogo je važnije ko podržava Srbiju u njenoj borbi za Kosovo
Jovana
19.07.2023. 11:47
Ja 100% navijam za Djokovica,radujem se iskreno njegovim uspesima. Ali,ima jedno veliko Ali.. treba sacuvati sportski duh i casno prihvatiti pobedu mladog tenisera,iako boli.. Zasto da zameram Zverevu i ostalima,ako kazu Federer ili ostali? Sacuvajmo dostojanstvo,kao sto je i Djokovic lepim recima cestitao Alkazaru
Dragan
19.07.2023. 12:46
A po čemu je to izdaja? Rodžer je osvojio jedan više Wimbledon (8) od Novakovih 7 i mnogo bolje se ponašao dok je igrao, a i engleska publika (narod) ga voli. Naime, nije lomio reket o stubčić koji drži mrežu i psovao publiku koja ga ne voli. Nema tu nikakve izdaje, to su činjenice.
Mile
19.07.2023. 13:26
Ko? Roger Moore. Aha. Onda OK.
Jugo
19.07.2023. 14:21
Dusmani i ljubomorci mogu da pricaju gluposti nista drugo a ko su ti sto pricaju sta su postigli u tom sportu doklen su dogurali bili bi oni srecni da samo 5 % postignu to sto je Novak postigo a jos nisu uspeli u tome mada imaju dosta godina sta ima tu dase prica dalje kad vidis ko to prica i lupaju gluposti.