"IDI, OSVOJI OVO"! Novaka Đokovića izdao još jedan prijatelj (VIDEO)
KARLOS Alkaraz, čudo od deteta, već igra kao mator, jedini je konkurentan rival Novaku Đokoviću, što je pokazao i na poslednja dva grend slema, na Vimbldonu i u Parizu.
Tanjug/AP
Svi i u Njujorku očekuju finale između Španca i Srbina. Danil Medvedev se izgleda već predao, pa je sipao komplimente na račun Alkaraza, istakavši da niko nije kao Karlos, zaboravio je skroz Novaka.
A da je zavladala "karlosomanija" ne samo na tribinama, već i među teniserima, pokazao je Aleksandar Zverev. Momak koji je veliki prijatelj Novaka Đokovića izgubio je u četvrtfinalu Ju-Es opena od Alkaraza 6:3, 6:2, 6:4, a onda je na mreži uradio nešto što se neće svideti Srbinu.
Zverev je čestitao Alkarazu i poželeo mu da osvoji turnir.
- Srećno! Idi i osvoj ovo - rekao je Zverev Alkarazu, koji je na to odgovorio sa "hvala".
Preporučujemo
SRPSKI DUO ČINI ČUDA: Nikolić i Jović u komšiluku nastavljaju put ka evropskom trofeju
FUDBABLERI Celja u četvrtak uveče na stadionu "Z'dežele" dočekuju atinski AEK u prvom meču osmine finala Lige konferencije (21.00). Slovenački šampion pokušaće da se po drui put zaredom nađe među osam najboljih u ovom takmičenju, dok grčki predstavnik želi da odlične nastupe u Superligi upotpuni identičnim rezultatom u Evropi.
12. 03. 2026. u 11:14 >> 11:14
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)