IZAŠAO TERMIN: Evo kada Novak Đoković počinje sezonu
Teniska reprezentacija Srbije igraće 31. decembra protiv Kine u drugom kolu grupe E na Junajted kupu u Pertu, saopšteno je na zvaničnom sajtu takmičenja.

Foto: EPA-EFE/Ana Escobar
Ovaj meč će početi u 17 časova po lokalnom, odnosno 11 sati po centralnoevropskom vremenu. Dan ranije u prvom kolu sastaće se selekcije Češke i Kine.
Srbija će drugog januara naredne godine u poslednjem, trećem kolu grupe E igrati protiv Češke, a ovaj duel je predviđen za četiri časa po centralnoevropskom vremenu.
Četvrtfinalni dueli su na programu trećeg januara u Pertu i Sidneju. Polufinale će biti odigrano šestog januara u Sidneju, a finale je predviđeno za dan kasnije.
Kako je ranije najavljeno, Srbiju će predstavljati Novak Đoković, Hamad Međedović, Nikola Ćaćić, Olga Danilović, Natalija Stevanović i Dejana Radanović.
U svakom duelu biće odigran po jedan meč u muškom i ženskom singlu i jedan miks-dubl. Plasman u četvrtfinale Junajted kupa izboriće pobednici grupa, kao i dva najbolje plasirana tima iz grupa u svakom gradu.
Junajted kup biće odigran od 29. decembra do sedmog januara naredne godine.
Preporučujemo


DRAGI NOVAČE, POMAGAJ! Izraelci hoće Đokovića da uvuku u rat sa Hamasom
24. 10. 2023. u 13:34

HRVAT GLEDA I NE VERUJE! Novak Đoković srpski patriota kakvog svet nije video
24. 10. 2023. u 12:02

OSOKOLjENI PARTIZANOVI KLINCI IDU U POLjSKU PO POBEDU: Oleksandrija je očajno odradila pripreme za novu sezonu
PARTIZAN gostuje ukrajinskoj Oleksandriji u okviru drugog pretkola Lige konferencije.
24. 07. 2025. u 10:21

POLjSKI NAVIJAČI RASPAMETILI SRBE: Ovo su uradili posle utakmice Novi Pazar - Jagjelonja (FOTO)
Fudbalski klub Novi Pazar je odigrao istorijsku, prvu međunarodnu takmičarsku utakmicu, a taj meč u kome je poljska Jagjelonja zadovoljnija ishodom - a konačan rezultat bio je 1:2 uz gol u 95. minutu, obeležili su i navijači. Delom zbog sjajne atmosfere, delom i zbog incidenata, ali - i zbog nečega što se desilo daleko od stadiona.
27. 07. 2025. u 12:11

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)