"MALO ME JE I SRAMOTA ZBOG TOGA" Đoković se izvinio Francuzima pred masters u Parizu (VIDEO)
NOVAK Đoković od ponedeljka nastupa na mastersu u Parizu, trebalo je da već bude u prestonici Francuske, ali zbog neočekivanih problema sa letom, ostao je u Beogradu.

FOTO: Printskrin/Iks/Travel__Sports
Protivnike je svetski broj jedan dobio u petak uveče. Đoković je slobodan u prvom kolu, dok u drugom čeka pobednika meča Miomir Kecmanović - Tomas Ečeveri.
Po planu, trebalo je da Novak već u petak stigne u Pariz kako bi se privikao na uslove u dvorani, ali iskrsli su nepredviđeni problemi sa letom zbog kojih je još u Beogradu.
Novak Đoković je na francuskom jeziku snimio poruku u kojoj se izvinjava što još uvek nije stigao u Pariz, zbog problema sa letom.
- Dobro veče svima. Želeo sam da napravim kratki video i da se izvinim što neću biti sa vama večeras. Pomalo me i sramota zbog toga što sam ostao u Beogradu, na aerodromu, zbog problema sa avio saobraćajem, zbog čega kasnim. Tako je, kako je. Žao mi je i nadam se da se vidimo sledeće nedelje. Hvala vam - rekao je Đoković u kratkoj video poruci.
Najboljeg tenisera svih vremena, pored mastersa u Parizu, očekuje završni masters i finalni turnir Dejvis kupa na kojem u četvrtfinalu Orlovi igraju protiv Velike Britanije.
BONUS VIDEO: DOČEK ZA PAMĆENjE: Zajedničko uživanje košarkaša Srbije i navijača
Preporučujemo

"NOVAČE, DOLAZIM PO TEBE"! Italijan poslao jasnu poruku Đokoviću (FOTO)
27. 10. 2023. u 18:15

TERALI GA IZ KLUBA, A SADA... Navijači Ajaksa su ovo uradili zbog Dušana Tadića (VIDEO)
27. 10. 2023. u 15:25

ZA KRAJ, SPEKTAKL: PSŽ i Čelsi u bici za svetsku krunu!
Ovo je istorijski meč – prvo finale FIFA proširene verzije Svetskog klupskog prvenstva (sa 32 tima) biće odigrano između dve fudbalska velikana. PSŽ traži kompletiranje četvorostruke krune (Liga 1, Kup Francuske, LŠ i sada Klubovskog SP), dok Čelsi cilja da postane prvi engleski klupski tim koji će ovaj trofej osvajati dva puta (posle 2021).
13. 07. 2025. u 09:00

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)