SINER SE POVUKAO SA MASTERSA U PARIZU: Odluka organizatora turnira izazvala bes i među ostalim teniserima
Italijanski teniser Janik Siner povukao se sa mastersa u Parizu.

FOTO: Tanjug/AP
Janik Siner, koji je svoj meč 2. kola završio u noći između srede i četvrtka, pobedio je Mekdonalda sa 6:7 (6:8), 7:5, 6:1, teren je napustio u 2 sata i 50 minuta, a onda je odlučio da ovog četvrtka ne izađe na teren jer nije imao dovoljno vremena da se oporavi.
Njegov meč treće runde protiv De Minora bio je planiran za 17 sati, ali Italijan je tri sata pred duel odlučio da se povuče sa turnira.
Zbog Sinera se i Kasper Rud oglasio na Tviteru, pa je ironično prokomentarisao raspored u Bersiju:
- Bravo, ATP! Dobar način da pomognete jednom od najboljih igrača sveta da se oporavi od svog prethodnog meča. Imaće 14,5 sati za oporavak - napisao je Rud na Tviteru, jasno stavivši do znanja šta misli o aktuelnoj situaciji.
Preporučujemo

"JA SAM DETE RATA"! Novak Đoković poslao moćnu poruku Izraelu i Palestini
02. 11. 2023. u 09:06

NOLE JE U DRUGOM KOLU BIO AUTORITATIVAN: Srbin juri sedmi trofej u Parizu!
02. 11. 2023. u 09:09

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za četvrtak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
11. 09. 2025. u 08:19

FSS traži da se utakmica Srbija - Albanija igra van Beograda!
Srbija i Engleska igrali su u utorak uveče u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, "orlovima" sledi meč sa Albanijom, a najnovije vesti koje se tog meča odluke u našoj grupi su prilično neočekivane.
11. 09. 2025. u 13:26

DUBOKO RAZOČARAN - POPOVIĆEV KUM OTKRIO: "Lepa Brena Suzanu uopšte nije zvala, niti je došla saučešće da izjavi"
FOLKER ne krije razočarenje.
11. 09. 2025. u 11:26
Komentari (0)