HAOS U RIJADU: Novak Đoković izazvao delirijum, a šta će tek biti večeras (VIDEO)
Posle duže pauze Nole ide na teren...
Foto: Printskrin
Naime, Novak Đoković i Karlos Alkaraz u sredu oko 16 časova igraće u Rijadu egzibicioni meč.
Srbin se prethodnih dana spremao u Dubaiju, trenirao je sa Hamadom Međedovićem za narednu sezonu.
Meć između Đokovića i Alkaraza će se odigrati na "Bulevar Holu", građevini koja je izgrađena za 60 dana. Napravljen je kao fudbalski stadion, a neke predikcije govore da bi moglo da bude na meču čak 40.000 ljudi, a ima 360 VIP mesta.
Ovaj stadion će od 2024. godine biti dom Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinković-Savića.
Teniski spektakl će prenositi više od 200 TV kuća širom sveta. Najjeftinija karta košta 100 saudijskih rijala, što je oko 2.800 dinara.
A koliko je Nole popularan u ovom delu Azije najbolje pokazuje i odnos tamošnjeg naroda prema Srbinu. Cela svita šeikova ga je dočekala kada je sleteo, a onda je dobio turu po gradu gde je delovalo da je Đoković veoma zainteresovan.
Isprobavao je lokalna jela i napitke, vozio se po veštačkom kanalu i razgledao monumentalne zgrade u Rijadu.
Nole je oduševio i stajlingom, a pozitivni komentari su se samo nizali...
Preporučujemo
PA, OVO JE SJAJNO! Ovako je Novak Đoković najavio meč koji igra protiv Karlosa Alkaraza
26. 12. 2023. u 18:44
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
AUSTRALIJA ZATEČENA: Novak Đoković odustao
Najnovije vesti iz tenisa tiču se najboljeg igrača sveta svih vremena i - Australije.
05. 01. 2026. u 18:25
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)