NOLE TRENIRA PUNOM PAROM: Đoković objavio snimak iz teretane, društvo mu pravi sin Stefan (VIDEO)
Još je malo vremena do početka Mastersa u Indijan Velsu, a najbolji svetski teniser Novak Đoković spremno dočekuje isti i pokušaće da osvoji svoju šestu titulu.
Foto: Profimedia
Takav se barem stiče utisak posle nekoliko dana koje je Đoković proveo u SAD i gde je marljivo vežbao, dok je u međuvremenu podelio i snimak iz teretane gde je radio pod budnim okom trenera Marka Panikija.
Na snimku se jasno vidi kako su Novak i Paniki pokušali da objasne malom Stefanu Đokoviću kako bi neke vežbe trebalo da se rade, a sam Nole je u međuvremenu otkrio neke tajne kada je u pitanju "posao" u teretani.
Novak je nedavno trenirao na UCLA Univerzitetu pred nekoliko stotina studenata, a već smo u petak javili da je pored njega svoj meč igrao upravo Stefan.
Podsetimo, Novak Đoković u Indijan Velsu nije igrao od 2019. godine. Posednji put je slavio godinu dana ranije.
Bonus video POSLE 7 GODINA PENZIJE Ana Ivanović se vratila tenisu - Nadalova sestra poslala poziv
Preporučujemo
SRBIN SLAVIO, HRVAT DAVAO GOLOVE I TUGOVAO: Milan gubio 2:0 od Torina, pa pobedio!
08. 12. 2025. u 22:58
KAJSEDO + PALMER = DOBITNA KOMBINACIJA? Ubitačni dvojac predvodi Čelsu na teškom gostovanju u Ligi šampiona
ATALANTA i Čelsi ulaze u šesti meč Lige šampiona sa identičnim učinkom (10 bodova), ali i sa različitim raspoloženjem uoči direktnog sudara u Bergamu. "Plavci" imaju bolju gol-razliku i trenutno drže mesto u top 8, dok je domaćinu ovo idealna prilika da ih pretekne i zauzmu poziciju koja direktno vodi u osminu finala.
09. 12. 2025. u 07:00
ZAPAD U ŠOKU! Vladimir Putin slavi, ovo je čekao od 2022!
Otkako je počeo rat u Ukrajini, ili kako to Ruska Federacija zove "specijalna vojna operacija", Rusija je bila na meti mnogobrojnih sankcija. Dobar deo njih se odnosio i, još uvek, odnosi se na sport, ali... stvari se menjaju. I to više ne polako. A najnovija vest - obradovala je ruskog predsednika, Vladimira Putina, jer se njegov omiljeni sport vraća na velika, međunarodna vrata, sa sve ruskim obeležjima.
08. 12. 2025. u 15:15
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)