REPRIZA OD PROŠLE GODINE: Medvedev u finalu Indijan Velsa
Ruski teniser Danil Medvedev savladao je domaćeg igrača Tomija Pola u polu finalu mastersa u Indijan Velsu rezultatom 2:1(1:6, 7:5, 6:2).

FOTO: Tanjug/AP
Iako je Amerikanac mnogo bolje počeo meč, dozvolivši ruskom teniseru da osvoji samo jedan gem u prvom setu, to nije bilo dovoljno da Pol napravi iznenađenje pred svojom publikom.
U sledećem setu, koji je doneo dosta uzbuđenja, odlučen je pobednik tek posle taj brejka. Medvedev je izjednačio, a onda u trećem setu je Rus uspostavio dominaciju i bez većih problema se plasirao u finale.
Protivnik u finalu će mu biti isti ako i prošle godine, Karlos Alkaraz, koji je posle preokreta prekinuo nestvarnu seriju Janika Sinera.
BONUS VIDEO: ZAGREVANjE: Kecmanović i Đoković pred meč Dejvis Kupa, Srbija - Italija

SAD ILI NIKAD! Srbiji preko potrebna pobeda kako ne bi ispala iz Lige nacija
ODBOJKAŠI Srbije nalaze se u veoma teškoj poziciji, poslednji su na tabele Lige nacija, a do kraja su ostala da se odigraju još samo tri meča, preko im je potrebna pobeda za beg sa dna, a priliku da je upišu imaće danas od 16.30 kada se budu sastali sa Ukrajinom u "Stožicama".
18. 07. 2025. u 11:30

NIJE MOGAO DA DOĐE SEBI: Evo šta je Nikola Jokić upravo doživeo u Kini (VIDEO)
Nikola Jokić, najbolji košarkaš današnjice ma šta MVP glasanja "stručnjaka" u NBA ligi govorila, još uvek nije zvanično potvrdio da li će igrati za reprezentaciju Srbije na ovogodišnjem Evropskom prvenstvu, ali to možda i ne čudi jer iz sponzorskih razloga mora da ide sa kontinenta na kontinent.
17. 07. 2025. u 19:39

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)