JOŠ NIJE REKAO ZBOGOM: Nadal na listi prijava za elitno takmičenje
Legendarni španski teniser Rafael Nadal učestvovaće na ovogodišnjem Vimbldonu pošto se našao na spisku prijavljenih.
Foto: Profimedia
Iako su mnogi očekivali da će posle Rolan Garosa, inače turnira koji je osvajao čak 14 puta, "okačiti patike o klin".
Naravno, prijava nije garant da će učestvovati na Vimbldonu, ali Španac očekuje da će biti spreman za još jedan veliki turnir.
Od srpskih tenisera na listi za Vimbldon našli su se Novak Đoković, Laslo Đere, Miomir Kecmanović i Dušan Lajović.
BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Preporučujemo
"VOLIM OVAKVE UTAKMICE!" Marko Gudurić: Ovaj turnir je... najposebniji za mene!
21. 05. 2024. u 19:19
GOLEADA NA "STAMFORD BRIDžU": Čelsi mora da napadne Parižane koji će to znati da iskoriste
POSLE spektakularnih 5:2 u Parizu, PSŽ dolazi na "Stamford bridž" (21.00) sa ogromnom prednošću i verom da će proći u četvrtfinale, dok svetski šampion mora da napravi pravu senzaciju ako želi da ostane u trci za trofej Lige šampiona.
17. 03. 2026. u 07:40
JEDNA OD NAJZGODNIJIH RUSKINjA ČEKALA DONČIĆA U TUNELU: Dao joj je 25 miliona dolara, evo šta se onda desilo (FOTO)
Luka Dončić trenutno igra košarku na nivou koju je teško zaustaviti.
17. 03. 2026. u 19:45
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)