PROMENA TERMINA: Evo kad Novak Đoković ponovo izlazi na teren

Jelena Simainović

23. 05. 2024. u 10:14

Srpski teniser Novak Đoković, koji je pobedom nad Nemcem Janikom Hanfmanom 2:0 (6:3, 6:3) stigao do 1100. slavlja na ATP turu, još uvek čeka ime protivnika. To će biti bolji iz meča koji je u toku između Kanađanina Denisa Šapovalova i Holanđanina Talona Grikspora.

ПРОМЕНА ТЕРМИНА: Ево кад Новак Ђоковић поново излази на терен

FOTO: Tanjug/AP

Upravo zbog tog duela koji je prekinut zbog kiše u sredu, a biće nastavljen u 13 časova, meč Novaka Đokovića ne bi mogao početi pre 15.30 časova, kako je prvobitno planirano.

To ujedno znači da će Talon Grikspor ili Denis Šapovalom imati jako malo vremena da se spreme za meč.

Pre Đokovića prvo četvrtfinale će od 13 i 30 igrati Aleks Mikelsen (SAD) i Tomaš Mahač (Češka) i upravo je pobednik tog meča potencijalni rival Srbinu ako dođe do polufinala.

BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! Orlovi izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca

Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.

13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40

Komentari (0)

SRBI MORAJU OPET NA VEMBLI? UEFA se hitno oglasila, i to pred sam početak utakmice Engleska - Srbija