HAOS NA ROLAN GAROSU! Policija proveravala torbu na treningu Novaka Đokovića, sumnjalo se na bombu
Novak Đoković neće pre 16 časova izaći na teren kako bi igrao meč sa Fransiskom Serundalom, a viđena je nesvakidašnja situacija uoči meča, kada se sumnjalo da je bomba ostavljena na terenu gde trenira upravo naš teniser.

Tanjug/AP
Naime, kako javlja ''Telegraf'', sve se odigralo tokom treninga našeg tenisera, kada je neko jednostavno zaboravio torbu na tribinama.
Policija je to primetila, potom su otišli do torbe, a sa sobom su imali i psa koji je obučen za pronalazak bombi.
Odmah je pas onjušio torbu, ali na sreću nije se radilo ni o kakvoj eksplozivnoj napravi, već, običnoj torbi.
Ipak, policija je ispraznila teren.
Preporučujemo

"NOVAČE, IDI KUĆI!" Izjava teniskog eksperta o kojoj bruji Rolan Garos
03. 06. 2024. u 12:14

KARLOS ALKARAZ SE POKLONIO NAJVEĆEM IKADA! Evo zašto Novaku Đokoviću niko ništa ne može
03. 06. 2024. u 09:10

GOTOVO JE, PA SKORO! Novak Đoković čuo loše vesti pred osminu finala Rolan Garosa
03. 06. 2024. u 08:39

NOLE JOŠ UVEK NIJE NA VRHUNCU, ALI ZA SADA PRONALAZI PUT DO USPEHA: Srbina četiri pobede dele od trofeja!
03. 06. 2024. u 08:15 >> 07:57

DRAMA NA "SENT DžEJMSIS PARKU": Transfera Aleksandera Isaka baca senku na veliki premijerligaški derbi
DRUGO kolo Premijer lige zatvoriće obračun Njukasla i Liverpula koji ukršatju koplja na "Sent Džejmsis parku" od 21.00.
25. 08. 2025. u 08:55

HRVATSKA ZAPANjENA: Bed blu bojsi dobili batine? (VIDEO)
Najnovije vesti iz sveta navijača iznenadile su Hrvatsku.
25. 08. 2025. u 14:10 >> 18:55

GLADNI MEDVED NAPRAVIO HAOS: Raskopao grobove na pravoslavnom groblju u potrazi za hranom
NAKON sve češćih slučajeva da medvedi u Crnoj Gori dolaze do naseljenih mesta, gde napadaju pčelinjake i stoku, meštane sela Donji Unač u oblasti Pive iznenadio je medved koji je u potrazi za hranom pokušao da raskopa grobove, javlja Radio-televizija Crne Gore (RTCG).
25. 08. 2025. u 11:24
Komentari (0)