KRAJ ZA MEĐEDOVIĆA: Srpski teniser izgubio u osmini finala Štutgarta
HAMAD Međedović završio je učešće na turniru u Štutgartu. On je u drugom kolu izgubio od Kazahstanca Aleksandra Bublika sa 6:1, 7:6(4).
FOTO: Profimedia
Prespavao je srpski teniser prvi set, što je rival iskoristio i rešio ga u svoju korist za svega 26 minuta i to tako što je dva puta oduzeo servis rivalu.
Mnogo izjednačeniji je bio drugi set u kome je 131. na ATP listi pokazao znatno bolju igru. Jedinu brejk loptu imao je u prvom gemu 17. na planeti, no nije uspeo da je iskoristi, pa je taj-brejk morao da reši ishod tog dela meča.
U njemu je bolji bio treći nosilac i uspeo je da izbori plasman u četvrtfinale posle 81 minuta igre.
Bublika će u narenoj rundi igrati protiv Lorenca Muzetija.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
RIM SANjA LIGU ŠAMPIONA: Vučica dočekuje neroverde u idealnom trenutku
Roma će od 18 časova na "Olimpiku" pokušati da veže dve pobede i dodatno učvrsti kandidaturu za plasman u Ligu šampiona, dok Sasolo stiže u Rim uzdrman posle teškog poraza od Juventusa. Razlika u formi i ambicijama deluje jasno, ali istorija međusobnih duela upozorava da opuštanja ne sme biti.
10. 01. 2026. u 07:12
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)