LOŠ POČETAK ĐEREA NA TRAVI: Laslo eliminisan od 40 pozicija lošije plasiranog tenisera na startu turniru u Istburnu
Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da se plasira u drugo kolo ATP turnira u Istbornu, pošto je danas u prvom kolu poražen od Australijanca Maksa Persela 6:1, 4:6, 6:3.

FOTO: Tanjug/AP
Meč je trajao dva sata. Đere je 52. teniser sveta, dok je Persel 94. na ATP listi.
Persel će u drugom kolu igrati protiv boljeg iz duela između Alehandra Davidoviča Fokine iz Španije i Italijana Lorenca Sonega.
Turnir u Istbornu igra se za nagradni fond od 740.160 evra.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo

STRAŠAN UDARAC ZA NEMCE! "Panceri" bez jednog od glavnih igrača u osmini finala
24. 06. 2024. u 15:05

"DALIĆEVA DRUŽINA IMA HILjADU BITAKA U NOGAMA": Italijani na oprezu u meču sa Hrvatima
24. 06. 2024. u 14:05 >> 14:00

NAŠI PREDLOZI! Evo TIP tiketa za petak
REDAKCIJA našeg lista spremila vam je četiri para za današnji tiket.
25. 04. 2025. u 06:40

RUSIJA JE ZGROŽENA: Dobila je ovu vest i ne može da veruje da se to dogodilo
RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, ponovo je za jednu od sporednih stvari iznedrio i sportski potez. Najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" stižu iz sveta sporta u kome su Rusi među najboljima na svetu.
24. 04. 2025. u 12:33

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)