KO JE NOVAK ĐOKOVIĆ? Zbog ovog snimka im se smeje ceo svet (VIDEO)
NOVAK Đoković im je ukrao tenis. Niko sigurno nije ni slutio pre dve decenije da će tamo neki klinac iz Srbije pomrsiti račune eliti za koju je rezervisan "beli sport".

FOTO: Tanjug/AP
I ne samo pomrsio, već postao i GOAT sa 24 grend slema, sa ogromnim brojem nedelja na ATP listi. Jednostavno, Đoković je postao najveći teniser svih vremena, a ima mnogo onih koji u to nisu verovali i doskora nisu hteli da priznaju.
Jedan surov snimak od pre dve decenije se pojavio na društvenim mrežama.
Đoković je tada imao samo 18 godina, bio 153. na ATP listi i igrao je u drugom kolu Rolan Garosa protiv tada osmog nosioca Argentinca Giljerma Korije.
Novak je morao da preda zbog zdravstvenih problema, a jedan voditeljski par ga je ismejao usred meča.
- Šta znamo o njemu? Šta očekujemo od njega? - pitao je voditelj.
Ne mnogo! - rekla je voditeljka i smejali su se zajedno našem teniseru,
- On je najmlađi u žrebu, prošle nedelje je napunio 18 godina. Visok je i mršav i baš je gladan. Kada ga pogledate izgleda kao da je bukvalno i figurativno gladan. Da li mislim da može protiv Korije. Ne! Ali da vidimo šta mali može! - opet su se smejali našem teniseru.
Ovo dvoje teniskih stručnjaka su se baš obrukali, ali nisu jedini...
BONUS VIDEO "ĐOKOVIĆ MOŽE DA IGRA JOŠ 2-3 GODINE": Goran Ivanišević o Novaku i budućim planovima
Preporučujemo

TAMNI OBLACI NAD ENFILDOM: Liverpulu ostalo da se bori za samo jedan trofej, ali najvažniji
U 246. izdanju čuvenog ''Mersisajd derbija'' Liverpul će dočekati Everton.
02. 04. 2025. u 07:14

RUSIJA ZATEČENA: Ponudili albanskog provokatora srpskom treneru, evo šta je odgovorio
UEFA je tokom EURO 2024 suspendovala albanskog reprezentativca Mirlinda Dakua zbog vređanja Srbije, a sada je taj fudbaler - ponuđen srpskom treneru.
01. 04. 2025. u 16:45

JEDAN RAKIJA, A DRUGI... Nećete verovati KAKO se zovu psi novog ambasadora SAD u Srbiji Marka Brnovića
MARK Brnović je uvek ponosno isticao svoje poreklo, uostalom ćerke mu se zovu - Milena i Sofija.
31. 03. 2025. u 19:31
Komentari (0)