UVEK GA JE BRANILA, ALI OVO OD NJE NISMO OČEKIVALI: Legendarna teniserka ljubomorna na Đokovića (FOTO)
Jedna od najboljih teniserki svih vremena Martina Navratilova oglasila se pred početak Vimbldona.
Foto: Profimedia
Marina Navratilova je teniserka koja može da se pohvali da je devet puta osvajala titulu u Londonu, u singl konkurenciji, a to je bilo, poslednji put, daleke 1990. godine. Navratilova je veoma aktivna na društvenim mrežama.
Nije joj promaklo da su u četvrtak, prva dva nosioca turnira u muškom singlu, Janik Siner i Novak Đoković, imali priliku da treniraju na Centralnom terenu na Vimbldonu.
To nije česta praksa, ali su organizatori to dozvolili, što je znak da ih poštuju.
Martina Navratilova je tom prilikom imala i komentar koji je napisala na društvenoj mreži "H" kratkom porukom.
- Na ovo sam ljubomorna - da sam mogla da treniram na Centralnom terenu - poručila je Navratilova.
Velika šampionka je jedan od simbola Vimbldona, a ove godine će biti jedan od članova Bi-Bi-Si tima, za koji će komentarisati dešavanja sa turnira u jugozapadnom Londonu.
BONUS VIDEO Nadal se priprema za Olimpijske igre - Pariz 2024
Preporučujemo
SELEKTOR SRBIJE SAOPŠTIO! Ovo su kandidati za Olimpijske igre u Parizu
28. 06. 2024. u 14:13
DA LI ĆE SADA BITI JASNO? Teniski ekspert celom svetu objasnio zašto je Đoković najbolji
28. 06. 2024. u 14:29
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)