OVO SE ČEKALO: Oglasio se Đoković i poslao poruku svima (VIDEO)

Najbolji srpski teniser Novak Đoković sazanao je danas rivala u prvom kolu Vimbldona, a sada se oglaiso na društvenim mrežama gde je poslao jaku poruku, a zahvalio se i Janiku Sineru.

ОВО СЕ ЧЕКАЛО: Огласио се Ђоковић и послао поруку свима (ВИДЕО)

FOTO: Tanjug/AP

Jedan od najboljih tenisera svih vremena već neko vreme trenira u Londonu, a juče je odradio i sparing meč sa Janikom Sinerom.

Sada je Đoković okačio snimak na društvenoj mreži Instagram, gde je najavio Vimbldon uz povik " Idemooo Vimbdlon".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Novak Djokovic (@djokernole)

Podsetimo Đokovića u prvom kolu očekuje duel sa češkim teniserom Vitom Koprivom, a meč će se najverovatnije igrati u utorak.

BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem