BRUKA I SRAMOTA! Novak Đoković ovo nije zaslužio pred Vimbldon
VIMBLDON još nije ni krenuo, danas će, a već imamo glupost godine u Londonu.
FOTO: Tanjug/AP
Naime, Karlos Alkaraz se pojavio na naslovnoj strani "The Sunday Times", a nekadašnji direktor Australijan opena Pol Meknami javno je kritikovao magazin .
- Uoči Vimbldona, iako sam veliki navijač Alkaraza, ovo je nepoštovanje prema dvojici nosilaca koji su iznad njega... Novaku Đokoviću, Janiku Sineru, kao i ženskom tenisu - napisao je Meknami na mreži X.
Inače, "The Sunday Times" je uradio intervju sa Alkarazom i stavili su naslov "Kralj Karlos", dok su istovremeno dodali i da je "spasitelj tenisa koji i dalje živi sa svojom mamom."
- Živim sa mamom i tatom, starijim bratom i dva mlađa brata. Za njih ja nisam velika teniska zvezda, samo normalan momak - poručio je Alkaraz.
Sve je to lepo što je Karlitos miran i skroman momak, ali nazvati ga spasiteljem tenisa u eri kada je Novak Đoković, dečko iz jedne male države, došao i pokazao da svi mogu da igraju tenis je prava glupost.
BONUS VIDEO: Pečat najboljeg - Koje rekorde sada juri Novak Đoković?
Preporučujemo
ĐURICA MUDRO ZBORI: "Male kvote ruše tikete!" (VIDEO)
"KLADIONIČARSKE PRIČE" Milana Đurice su video-projekat kompanije Novosti namenjen svim ljubiteljima sportskog klađenja koji mogu da uživaju u zanimljivim pričama najpoznatijeg srpskog tipstera i njegovih gostiju.
14. 11. 2025. u 12:45
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)