ZVEREV OBAVIO ODLIČAN POSAO: "Počistio" Norija za osminu finala na Vimbldonu
Nemački teniser, Aleksandar Zverev plasirao se u osminu finala Vimbldona, pobedom nad Kameronom Norijem rezulttaom 3:0, po setovima 6:4, 6:4, 7:6 (15).

Foto: Profimedia
Aleksandar Zverev je najveće probleme imao u trećem setu, kada se u taj-brejku suočavao sa čak pet set lopti za rivala.
Odlučujući gem trećeg perioda obilovao je dramom, da bi Saša uspeo da iskoristi šestu meč loptu i prođe dalje.
Zverev je igrao zaista zrelo i kvalitetno, a kao po običaju, služio ga je servis. Odservirao je čak 15 asova.
Imao je i 52 vinera, 23 više od Norija, koji u odsudnim trenucima nije bio na visini zadatka.
Ono što je zabrinulo navijače Zvereva jeste proklizavanje početkom drugog seta, kada je stradalo koleno.
Delovalo je da je ozbiljnije, međutim, nije, pa je Zverev prošao samo sa flasterom.
Aleksandar Zverev će u osmini finala igrati sa boljim iz duela Tejlor Fric – Alehandro Tabilo.
BONUS VIDEO Nadal se priprema za Olimpijske igre - Pariz 2024
Preporučujemo

POPIRIN NOVI IZAZOV:Đoković oko 18.00 u trećem kolu Vimbldona protiv Australijanca
06. 07. 2024. u 11:00

PARTIZAN JURI ZALIHU ZA REVANŠ NA OSTRVU: Hibernijan je protiv Danaca pokazao da se ne plaši da napadne i u gostima
PARTIZAN će večeras od 21.00 čas na svom stadionu dočekati škotski Hibernijan u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencije.
07. 08. 2025. u 10:20

ALBANCI SIKTE OD BESA: Ne mogu da veruju šta se desilo na utakmici Crvene zvezde u Poljskoj i posle nje
Crvena zvezda i Leh su se sastali u Poznanju u prvom meču 3. kola kvalifikacija za Ligu šampiona, a tom prilikom domaća publika oduševila je celu Srbiju. Zapravo, ne baš celu - jer se jedan deo onih koji žive u južnoj srpskoj pokrajini, Kosovu i Metohiji, razbesneo.
07. 08. 2025. u 19:55

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)