ŠOK NA VIMBLDONU! Dimitrov poveo protiv Medvedeva, pa morao da preda - Rus je u četvrtfinalu!
Bugarski teniser Grigor Dimitrov predao je meč osmine finala Danilu Medvedevu, već na polovini prvog seta, i to zbog povrede.
FOTO: Tanjug/AP
Dimitrov je fenomenalno otvorio meč i poveo sa 3:0, da bi zatim Rus vezao vezao prvo četiri gema. Tu je Bugarin uzeo medicinski tajm-aut, pokušao i sledeći gem da odigra.
Međutim, Medvedev taj gem dobija sa nulom, da bi zatim popularni ''Griša'' morao da preda meč zbog povrede.
Sledeći protivnik Danilu Medvedevu biće Janik Siner iz Italije, a taj meč igraće se u utorak.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
SRBIJA UZ ČUDO MOŽE NA SVETSKO PRVENSTVO! "Orlovi" izgubili od Engleske, a nisu dobili sjajnu vest od Albanaca
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da pobedi Englesku na Vembliju, pa je usled poraza od 2:0 postalo definitivno poznato da iz svoje kvalifikacione grupe neće otići ni direktno na Svetsko prvenstvo, ni u baraž, što je obezbedila Albanija pobedom u Andori (1:0). Ipak, šansa za "orlove" postoji - i to minimalna - da budu među četiri najbolje ekipe u Ligi nacija koje se nisu kvalifikovale kroz kvalifikacione grupe. Trenutno, ta četiri mesta zauzimaju Vels, Rumunija, Švedska i Severna Irska, a samo srećan splet okolnosti može našu selekciju da "ugura" u tu malu grupu koja "bočnim putem" ide u baraž.
13. 11. 2025. u 22:39 >> 22:40
Policija uletela na svadbu, HAPSI MLADU - a tek objašnjenje! Ovo je LUDNICA (VIDEO)
ČAK i na najlepšim svadbama ponekad se dese nepredviđene situacije, sitne greške ili čak veći incidenti.
14. 11. 2025. u 16:23
Komentari (0)