SRBIJA JE OVO ČEKALA: Srpski teniseri predvođeni Đokovićem u petak će imati trening otvoren za javnost
Srpski teniseri predvođeni Novakom Đokovićem će u petak u beogradskoj dvorani "Aleksandar Nikolić" imati trening otvoren za javnost, saopštio je Teniski savez Srbije.
FOTO: M. Vukadinović
- Dejvis kup reprezentacija Srbije otvara poslednji trening pred meč sa Grčkom za publiku! Dođite da date krila Novaku, Miomiru, Dušanu i Hamadu u petak, 13. septembra od 16.30 do 18.30 časova u dvorani "Aleksandar Nikolić" u Beogradu - stoji u saopštenju Teniskog saveza Srbije.
Srbija u subotu i nedelju igra protiv Grčke koja u Beograd dolazi bez povređenog Stefanosa Cicipasa.
Pobednik meča se vraća u društvo najjačih reprezentacija i imaće šansu da se bori za završni turnir 2025. godine.
BONUS VIDEO VESELI SE SRPSKI RODE: Novak Đoković je ovako proslavio zlato na Olimpijskim igrama
Preporučujemo
NOVAK ĐOKOVIĆ "SAHRANIO" JU-ES OPEN: Amerikanci ovo uopšte nisu očekivali!
11. 09. 2024. u 17:46
OVO JE KRAJNjI ROK! Evo kada bi Janik Siner mogao da bude izbačen iz tenisa
11. 09. 2024. u 11:55
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
DOŠAO JE I TAJ DAN: Saša Zverev osvaja prvi grend slem u karijeri!
VERUJEMO u nemačkog tenisera koji će od 15 časova imati priliku da na "Filip Šatrijeu" protiv Flavija Kobolija osvoji svoj prvi grend slem u karijeri.
07. 06. 2026. u 07:30
NIŠTA OD EVROPE! Evo gde će Dušan Vlahović nastaviti karijeru!
Rastanak srpskog reprezentativca sa Juventusom ne dovoodi se u pitanje.
07. 06. 2026. u 16:15
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)