OVACIJE ZA ŠAMPIONA: Novak Đoković trenira pred publikom za Dejvis kup (FOTO/VIDEO)
13. 09. 2024. u 18:06
NOVAK Đoković dobio je velike ovacije od publike u hali "Aleksandar Nikolić" kad se pojavio na terenu.
Povezane vesti
OTKRIVENO Evo gde je Novak Đoković otišao nakon Australijan opena
Teniska reprezentcija Srbije već drugi dan vredno trenira u Santijagu za meč prvog kruga kvalifikacija Svetske grupe Dejvis kupa.
04. 02. 2026. u 06:20
ĐOKOVIĆ NE IGRA ZA SRBIJU, A U REPREZENTACIJI... Evo šta se upravo dešava u Dejvis kupu
Debitant u Dejvis kupu, reprezentativac naše zemlje Ognjen Milić rekao je da je veliko zadovoljstvo predstavljati Srbiju na tom takmičenju.
03. 02. 2026. u 19:36
TO BI BILO TO? Novak Đoković rešio da ne igra za Srbiju
Najnovije vesti iz tenisa tiču se srpske reprezentacije i njenog predstojećeg učešća u Dejvis kupu.
05. 01. 2026. u 12:06
Najnovije iz rubrike
BARSELONA PRED ELIMINACIJOM IZ LIGE ŠAMPIONA: Atletiko Madrid šokirao Katalonce na "Kamp Nou" (FOTO/VIDEO
VELIKI, džinovski korak napravio je Atletiko Madrid ka polufinalu Lige šampiona. "Jorgandžije" su u španskom derbiju pobedile Barselonu na "Kamp Nou" sa 2:0 u prvoj utakmici četvrtfinala.
08. 04. 2026. u 22:55
KAKVA LUDNICA U LIGI ŠAMPIONA: PSŽ se poigravao sa Liverpulom, samo tako (VIDEO)
U ČETVRFINALU Lige šampiona jedan od najzanimljivijih parova trebalo je da bude duel Pari Sen Žermena i Liverpula. Domaćin je lakše nego što se očekivao uspeo da slavi.
08. 04. 2026. u 22:51
SPEKTAKULARNO FINALE: Dušan Alimpijević dobio protivnika u Evrokupu
Košarkaši Burža plasirali su se u finale Evrokupa, pošto su večeras u trećoj utakmici polufinala u na svom terenu savladali Turk Telekom rezultatom 94:78 i tako sa 2:1 u pobedama došli do borbe za trofej.
08. 04. 2026. u 22:35
SVE JE JASNO: Evo kad Crvena zvezda i Partizan igraju u plej-ofu Superlige
CRVENA zvezda je osnovni deo Superlige Srbije okončala na prvoj poziciji, dok je Partizan treći prošao kroz cilj. Sad je poznato kad će se odigrati novi večiti derbi.
08. 04. 2026. u 22:15
TENT DOČEKAO ŠAMPIONA: Odbojkašice Železničara plasirale su u polufinale plej-ofa Superlige Srbije posle pobede nad Crvenom zvezdom
ODBOJKAŠICE Železničara plasirale su se u polufinale plej-ofa Superlige Srbije. Lajkovčanke su u majstorici četvrtfinala posle velike borbe savladale Crvenu zvezdu sa 3:1 (26:24, 25:16, 29:31, 25:23). Aktuelne šampionke će se za ulazak u finale boriti sa TENT-om. Prvi meč je 11.aprila u Obrenovcu.
08. 04. 2026. u 22:05
Komentari (0)