KAKVA MUZIKA! Evo šta je pušteno kada su Đoković i Međedović izašli na teren protiv Grka (VIDEO)
15. 09. 2024. u 13:20
NOVAK Đoković doneo je Srbiji prednost od 2:0 protiv Grčke u meču za ostanak u Svetskoj grupi Dejvis kupa, a kada se narednog dana, u nedelju, ponovo pojavio na terenu da bi za reprezentaciju Srbije igrao, i to sa Hamadom Međedovićem, u hali "Aleksandar Nikolić" desila se zanimljiva scena.
Povezane vesti
TO BI BILO TO? Novak Đoković rešio da ne igra za Srbiju
Najnovije vesti iz tenisa tiču se srpske reprezentacije i njenog predstojećeg učešća u Dejvis kupu.
05. 01. 2026. u 12:06
PA, DA LI JE MOGUĆE... Žreb za Dejvis kup: Evo protiv koga Srbija mora da igra
Najnovije vesti iz tenisa nisu baš idealne po srpski "beli sport".
23. 11. 2025. u 14:41
Najnovije iz rubrike
SLOVENCU TROFEJ "ZLATNI ORAO": Domen Prevc osvojio Četiri skakaonice
SLOVENAČKI ski-skakač Domen Prevc osvojio je novogodišnju turneju "Četiri skakaonice", nakon što je ovog utorka u Bišofshofenu zauzeo drugo mesto.
06. 01. 2026. u 20:08
uživoPRENOS, ZVEZDA - VALENSIJA: Ovo se nisu nadali crveno-beli
CRVENA zvezda nastavlja takmičenje u Evroligi. Rival crveno-belih je lider na tabeli, ekipa Valensije. Ovu utakmicu možete pratiti u prenosu uživo na portalu "Novosti".
06. 01. 2026. u 19:54
LIGA ŠAMPIONA OVO NE PAMTI: Ekipa ostala sa jednim igračem na terenu - meč prekinut! (VIDEO)
SVEGA smo se nagledali u košarci, ali ovo što se dogodilo na utakmici FIBA Lige šampiona između Hapoel Holona i Trapanija ne pamti se u "igri pod obručima".
06. 01. 2026. u 19:48
PRENOS, MONAKO - PARTIZAN: Crno-beli ponovo u velikom zaostatku!
Košarkaši Monaka dočekaće Partizan u okviru 20. kola Evrolige. Utakmica je na programu od 19.30 časova, a vi ovaj meč možete pratiti uživo na portalu "Novosti".
06. 01. 2026. u 19:30
JOKIĆ NIJE NA VRHU U OL-STAR GLASANJU: Navijač Zvezde ispred Lebrona DŽejmsa i Kevina Duranta, a dželati Srbije ispred "lažnog MVP"-a
NBA liga je objavila prvi "presek" glasanja za Ol-star utakmicu 2026, a Nikola Jokić, pomalo neočekivano, nije na samom vrhu. I to ne zato što ga je nedavno povreda na duži period odvojila od parketa.
06. 01. 2026. u 19:30
Komentari (0)