ČUVAJ SE, SVETE! Novak Đoković i Hamad Međedović obezbedili da Srbija bude u eliti Dejvis kupa!
Teniska reprezentacija Srbije obezbedila je nadmetanje u svetskoj eliti 2025!

FOTO: M. Vukadinović
Novak Đoković i Hamad Međedović su trijumfom u dublu nad rivalima iz Grčke, a sa druge strane mreže bili su Aristotelis Tanos i Petros Cicipas, doneli konačnih 3:0 u korist Srbije, nenadoknadive za rivale pred preostala dva meča u pojedinačnoj konkurenciji.
Nole i Hamad su suparnike savladali sa 6:3, 3:6, 6:3.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Delovalo je, posle izvrsnog uvodnog seta, da bi ova priča mogla da se završi već posle dve deonice, ali su Grci u narednoj dodali gas i izborili se onu treću, odlučujuću.
U njoj su viđeni prilično dramatični sportski momenti.
*ADMIRAL BET VAM POKLANjA*
--> BONUS KAKAV STE ŽELELI <--
Tanos i Cicipas su u četvrtom gemu spasili četiri brejk lopte, u šestom tri u nizu posle 0:40, ali - u osmom nisu imali snage.
Tada su Srbi napravili brejk, a onda Hamadovim servisima izvojevali pobedu.
Ovim trijumfom definitivno je postalo jasno da se Srbija vraća u Svetsku grupu Dejvis kupa, u kojoj će učestvovati naredne, 2025. godine.
Ne propustite:
"BEZ LAŽNE SKROMNOSTI" Novak Đoković oduševljen Međedovićem, a on imao poruku za publiku
Ako vas zanima Novak Đoković, a i sve ostalo vezano za tenis, pratite vesti o tome na sportskim stranicama portala "Novosti".
Na sasvim ste dobrom mestu.
Bonus video: Kakva muzika! Evo uz koju melodiju su Đoković i Međedović izašli na megdan protiv Grka
Preporučujemo

JEDNOSTAVNO NAJBOLjI: Ovaj podatak potvrđuje koliko je dominantan Novak Đoković
13. 09. 2024. u 16:06

ĐOKOVIĆ O SASTANKU SA VATETRPOLISTIMA: Počeli su da sumnjaju u sebe...
12. 09. 2024. u 21:30

NAŠI PREDLOZI: "Tip" - tiket za utorak
REDAKCIJA Tipa vam je za danas pripremila sledeće predloge.
03. 06. 2025. u 07:00

NE VOLE GA UKRAJINCI, NE PODNOSE GA RUSI, A ON... Novi predsednik Poljske je - čuveni fudbalski huligan?!
Ne vole ga mnogi Ukrajinci, ali ne vole ga ni mnogi Rusi. Bivši je fudbalski navijač. I to, izgleda, učesnik jedne od najčuvenijih masovnih tuča. A sada je postao predsednik Poljske.
02. 06. 2025. u 16:38

STIŽE PRINOVA! Naša poznata tenisrka u drugom stanju, podelila divne vesti: "Igramo naš grend slem ove godine" (FOTO)
Srpska teniserka Natalija Stevanović i njen "muž, trener i fizioterapeut", kako sama kaže za Nikolu, čekaju bebu.
03. 06. 2025. u 09:24
Komentari (1)