ZAVRTIĆE VAM SE U GLAVI OD CIFRE! Evo koliko će Novak Đoković zaraditi na takmičenju "Slem šest kraljeva"
NA fudbal su se obrušili munjevitom brzinom i letos dokazali da para i dalje vrti gde burgija neće. Sada je, za bogate Arape, na redu i tenis.
FOTO: M. Vukadinović
Iz Saudijske Arabije stigla je najava velikog teniskog spektakla pod nazivom "Slem šest kraljeva", a već se priča i o nagradnom fondu.
Kako je objavljeno, na ovom prestižnom turniru u Rijadu trebalo bi da nastupe Novak Đoković, Rafael Nadal, Karlos Alkaraz, Janik Siner, Danil Medvedev i Holger Rune.
Svaki učesnik trebalo bi da dobije ček od 1,5 miliona dolara, dok bi pobednik bio bogatiji za čak šest miliona dolara.
Ovaj turnir biće organizovan usred ATP sezone, od 16. do 19. oktobra.
BONUS VIDEO: Sportski skandal koji je ušao u istoriju
Preporučujemo
"ZAMRZEO ME JE"! Dvojica srpskih tenisera se nisu podnosili na početku karijere
16. 09. 2024. u 12:08
"MA KOGA BRIGA ZA TO!" Izašla ATP lista kakva se retko viđa, a Novak Đoković...
16. 09. 2024. u 08:22
Napoli ne odustaje od titule: Kremoneze nikada nije slavio na ovog gostovanju
NAPOLI u 35. kolu Serije A dočekuje Kremoneze na stadionu „Dijego Armando Maradona“, u meču koji za domaćina ima imperativ pobede. Ekipa Antonija Kontea želi da odloži moguću šampionsku proslavu Intera i ostane u trci bar još jedno kolo. Ipak, posle nedavnih kikseva, titula je sve dalja.
24. 04. 2026. u 08:19
Donald Tramp je zapanjen: Italija odbila da ide umesto Irana na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Dok se privodi kraju (zasad samo dvonedeljno) primirje, usled kog je napad na Iran započet od strane SAD i Izrael prekinut, bar u ovom trenutku, i sport i te kako oseća posledice novonastale situacije. Rat je, kako i ne bi... A sada u prvi plan dolazi i evenutalno (ne)učešće Irana na Svetskom prvenstvu u fudbalu, u kome su i Sjedinjene Američke Države jedan od domaćina.
23. 04. 2026. u 20:00
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)