IZAŠLA NOVA ATP LISTA! Evo na kom se mestu nalazi Novak Đoković i kakve su mu šanse za Završni masters u Torinu
30. 09. 2024. u 07:50
KAO po običaju, početak nove radne nedelje donosi nam i najnoviju ATP listu najboljih tenisera planete.
Povezane vesti
Tajni plan Novaka Đokovića! Dok Janik Siner slavi, Srbin sprema nešto što će uzdrmati teniski svet
Novak Đoković se vraća! Organizatori turnira u Rimu potvrdili su da će najbolji teniser svih vremena učestvovati na poslednjem mastersu na šljaci.
04. 05. 2026. u 07:04
POVRATAK JANIKA SINERA NA VRH! Italijan Alkaraza potisnuo na drugo mesto ATP liste, evo koji je Novak Đoković
Najbolji srpski teniser Novak Đoković zadržao je četvrto mesto na najnovijoj ATP listi, dok se Italijan Janik Siner posle trijumfa na Mastersu u Monte Karlu vratio na prvu poziciju.
13. 04. 2026. u 10:23
IZAŠLA NOVA ATP LISTA! Evo gde se nalazi Novak Đoković, totalni sunovrat Srba
Karlos Alkaraz je siguran na prvoj poziciji na ATP listi sa 13,550 bodova. Posle osvajanja Australijan opena, Španac je podigao pehar i u Dohi, zaradio 400 bodova i dodatno popravio bodovni saldo.
23. 02. 2026. u 09:03 >> 09:58
Najnovije iz rubrike
PARTIZAN IZNENADIO "GROBARE"! Kakav potez dan posle burne sednice Skupštine crno-belih!
Najnovije vesti iz FK Partizan su, verovatno, zatekle "grobare" koji su ostali u ne malom šoku posle sednice Skupštine crno-belih na kojoj je najpre izglasano poverenje svakom članu uprave, iako su se međusobno optuživali, a onda je Predrag Mijatović samoinicijativno podneo ostavku - i to jer želi da postane predsednik Partizana.
02. 06. 2026. u 14:42
MARADONU ZVALI IZ PUTINOVOG KABINETA: "Dajte mi dve atomske bombe, da bacim na Ameriku"
DIJEGO Armando Maradona važio je za jednog od najboljih fudbalera u istoriji.
02. 06. 2026. u 14:41
CEO ZAPAD U ŠOKU, RUSIJA I UKRAJINA SLAVE: Rolan Garos "promenio" ime!
Najnovije vesti vezane za Rolan Garos su nekima šaljive i divne, a drugima, naročito ako spadaju iz zemalja tzv. "zapada" - šokantne.
02. 06. 2026. u 14:20
MILOŠ I TARA BEZ PREMCA: Ćupričani prvaci Srbije u ultralakom letenju (FOTO)
NA DRŽAVNOM prvenstvu pilota ultralakih vazduhoplova, održanom na sportskom aerodromu u Zemun polju, u organizaciji Aero kluba „Vazduhoplovci Niša“ i Vazduhoplovnog saveza Srbije, novi državni prvaci u kategoriji ultralaki avion su postali Miloš Stojković i Tara Raić Blanuša iz Aero kluba „Ćuprija“.
02. 06. 2026. u 14:10
DA LI JE OVO REALNO? Željko Obradović dobio ponudu od 10 miliona evra
SADA je sve jasno!
02. 06. 2026. u 13:50
Komentari (0)