SRBIN DRŽI ČAS! Miomir Kecmanović sjajan na startu mastersa u Šangaju
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u drugo kolo masters turnira u Šangaju, pošto je jutros u prvom kolu pobedio Australijanca Rikija Hadžikatu s rezultatom 6:2, 6:2.

FOTO: M. Vukadinović
Meč je trajao jedan sat i 20 minuta. Kecmanović je 54. teniser sveta, dok je Hadžikata 76. na ATP listi.
Srpski teniser je u oba seta napravio po dva brejka i tako došao do ubedljive pobede.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
Kecmanović će u drugom kolu mastersa u Šangaju igrati protiv Australijanca Alekseja Popirina, koji je bio slobodan u prvom kolu.
Prošlogodišnji šampion turnira u Šangaju Hubert Hurkač neće nastupati zbog povrede.
EXTRA BET - KVOTA DO 500 NA JEDNOM MEČU
BONUS VIDEO: "NOVAKOMANIJA": Navijači pohrlili da se slikaju sa Novakom Đokovićem

OSOKOLjENI PARTIZANOVI KLINCI IDU U POLjSKU PO POBEDU: Oleksandrija je očajno odradila pripreme za novu sezonu
PARTIZAN gostuje ukrajinskoj Oleksandriji u okviru drugog pretkola Lige konferencije.
24. 07. 2025. u 10:21

"DELIJE" NE MOGU DA DOĐU SEBI! Vanredno saopštenje navijača Crvene zvezde posle onog što se desilo na Marakani (VIDEO)
Fudbalski klub Crvena zvezda predstavio je novo pojačanje - Marko Arnautović izašao je pred novinare, a jedno pitanje emotivno je pogodilo novog fudbalera crveno-belih. Ticalo se Siniše Mihajlovića, a reakcija je bila takva - da su zbog toga morale da se oglase i "delije", najvatreniji navijači kluba s Marakane.
24. 07. 2025. u 17:15

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)