"NIKO NEĆE BITI KAO TI": Bivša američka teniserka poslala emotivnu poruku Nadalu (FOTO)
Rafael Nadal je doneo odluku da ode u penziju, čime će biti stavljena tačka na veličanstvenu karijeru.
FOTO: Tanjug/AP
U moru emotivnih poruka, lepih reči, pohvale za španskog asa Rafaela Nadala ne prestaju da pristižu sa svih strana sveta.
Među njima, oglasila se i velika šampionka, američka teniserka Kris Evert, koja je u sjajnoj karijeri osvojila 18 grend slem titula.
Evert, koja je oduvek biranim rečima govorila o uspesima španskog tenisera, oglasila se na društvenoj mreži "X" i mišljenja je da je odlazak sa teniske pozornice veliki gubitak za tenis.
- Hvala ti, Rafo, za sve te zvezdane godine i na podizanju tenisa na nivo ratničkog, za neprevaziđeni sportski duh i skromnost, na tome što se nikad nisi promenio kao osoba uprkos svim svojim uspesima. Ostaće ogromna praznina u tenisu jer nikada niko neće biti kao ti. Srećno - napisala je Evert.
BONUS VIDEO OVACIJE PUBLIKE: Teniseri Srbije spremni za meč Dejvis kupa
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
PARTIZAN IZGUBIO OD REALA: Crno-bele koštao loš početak četvrte četvrtine
10. 10. 2024. u 22:39
OBRADOVIĆ O DETALjIMA PORAZA: Nismo pravili male faulove, to je bio problem
10. 10. 2024. u 23:01
OGLASILA SE SRPSKA TENISERKA: Ana Ivanović poslala jaku poruku Rafaelu Nadalu (FOTO)
10. 10. 2024. u 22:32
PRITISAK JE NA SITIJU: Sve sem trijumfa znači kraj šampionske trke u Premijer ligi
AKO misli da ostane u šampionskoj trci Siti na "Etihadu" mora savladati Kristal palas u zaostalom meču 31. kola Premijer lige.
13. 05. 2026. u 07:00
HAOS PRED MUNDIJAL! Neverovatno kome su Amerikanci zabranili dolazak na Svetsko prvenstvo u fudbalu!
Najnovije vesti iz Amerike, odnosno Sjedinjenih Američkih Država koje su, uz Meksiko i Kanadu, domaćini ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, prilično su šokantne.
13. 05. 2026. u 19:06
"NE MOŽEMO DA POBEDIMO, PREJAKI SU!" Putinov čovek iznenadio izjavom na ruskoj državnoj televiziji
POZNATI ruski reditelj i propagandista Karen Šahnazarov rekao je da Rusija ne može da pobedi Ukrajinu, da je protivnik prejak i da je u interesu Rusije da što pre okonča rat.
11. 05. 2026. u 19:09
Komentari (0)