GASKE GA POSALO KUĆI: Lajović poražen u kvalifikacijama turnira u Beču

19. 10. 2024. u 15:00

Srpski teniser Dušan Lajović eliminisan je u kvalifikacijama za ATP turnir u Beču pošto ga je Francuz Rišar Gaske savladao rezultatom 2:0 po setovima 7:5, 7:6(7:2)

ГАСКЕ ГА ПОСАЛО КУЋИ: Лајовић поражен у квалификацијама турнира у Бечу

Lajović, 75. na ATP listi, prvi je stigao do brejka u prvom setu, kod vođstva 5:4 je servirao za set, ali je Gaske prvo izjednačio na 5:5, a zatim vezao još dva gema i poveo 1:0.

U drugom setu nije bilo brejka, pa je odlučivao taj-brejk. U njemu je Francuz, 135. na ATP listi, bio mnogo bolji i tako stigao do pobede posle dva seta.