SUZE U BERSIJU: Tenis ostaje bez još jedne legende (VIDEO)
Franncuski teniser Rišar Gaske poražen je u prvom kolu Mastersa u Parizu od belgiskog tenisera Zizu Bergs sa 2:0 u svom poslednjem meču u Bersij
Foto: Profimedia
Naredne godine "beli sport" ostaje bez još jedne legende Rišara Gaskea.
Nakon poslednjeg poena tribine su eksplodirale, a Rišar Gaske ovacijama je ispraćen u svlačionicu. Francuski teniser nije mogao da se obuzda već je zaplakao nakon čega su se na terenu pojavili predsednik Teniske federacije Francuske Žil Moreton i bivši prvi čovek Rolan Garosa, Gi Forže.
Gaske je još ranije najavio da će mu Rolan Garos 2025. godine biti poslednji turnir u karijeri, ali se nadao boljem rezultatu na Mastersu u Parizu.
Rišar Gaske je na ATP turu od davne 2002. godine, tokom bogate karijere osvojio je 16 titula, a najbolji plasman bilo mu je sedmo mesto u julu 2007. Kada govorimo o uspesima na grend slemovima, Francuz je najbolji bio na Vimbldonu i Ju-Es openu gde je igrao polufinala, dok se na Rolan Garosu 2016. plasirao u četvrtfinale.
BONUS VIDEO : Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
DOMINACIJA "KARLITOSA": Alkaraz protutnjao kroz šesnaestinu finala mastersa u Parizu
29. 10. 2024. u 20:42
HRVATSKA GLEDA I ČUPA KOSU! Luka Modrić "pljačkom" dobio Zlatnu loptu!
29. 10. 2024. u 22:00
ZVEZDA MOŽE DIREKTNO U OSMINU FINALA LIGE EVROPE: Na njoj je da pobedi Seltu, a za ostalo ćemo videti...
Crvena zvezda u četvrtak uveče dočekuje Seltu na "Stadionu Rajko Mitić" (21.00) u jednoj od ključnih utakmica ligaške faze Lige Evrope, u trenutku kada je borba za plasman u nokaut rundu izuzetno zgusnuta. Srpski šampion se nalazi na 11. mestu sa 13 osvojenih bodova, dok su gosti iz Galicije tri pozicije niže sa samo bodom manje.
29. 01. 2026. u 07:00
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
SPAS U 10 SEKUNDI: Kako sami sebi možete da pomognete u slučaju srčanog udara
INFARKT je jedan od najčešćih uzroka iznenadne smrti, i to sve češće kod mladih osoba.
29. 01. 2026. u 07:41
Komentari (0)